Galatasaray - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 6. Hafta Maçı Ne Zaman?

Maç nasıl sonuçlanır?

• Galatasaray kazanır.

Kullanılan: 6 31.6%
  • Berabere biter.

Kullanılan: 4 21.1%
  • Fenerbahçe kazanır.

Kullanılan: 9 47.4%

• Kullanılan toplam oy
    19
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mazruf

Guru
Emektar

Galatasaray - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 6. Hafta | 2014/2015

Stat
:
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena

Tarih: 18 Ekim 2014 Cumartesi

Saat: 19.00

Yayın:
Lig TV, ESPN Brasil

Hakem: Cüneyt Çakır

EnverYigit

Profesör
Gs li olarak galatasaray dan bu sene cacık olmaz şimdiden söylüyorum, zevk almıyorun oynatılan toptan. Her aldığı topu geriye atarak istatistiklerde yüksek çıkmayla olmadığının birinin futbolculara göstermesi gerekiyor..

neet

Guru
Emektar
melo ya sağlam markaj ile Fenerbahçe farka gider diyorum.
bu yazdığım post ya kahkaha olarak geri döner yahut haklı olarak ben önüme koyarım. :)
Kartal umarım düşündüğümü yapar.

mazruf

Guru
Emektar
Derbiyi yayımlayacak tek yabancı kanal

Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında TT Arena'da oynanacak olan Galatasaray-Fenerbahçe derbisini LigTV'nin yanı sıra ESPN Brasil de canlı yayımlayacak. KAYNAK

Nemre

Profesör
Hadi hep beraber kendimiz avutalım, Avrupada nal toplayan takımlarımızı unutup kendi çöplüğümüzde kim büyük kim küçük,kavga döğüş tartışalım.Nasılsa battı balık yan gider, değil mi ?
Ha bu arada kim kazanır derseniz, çokta tınn.

mazruf

Guru
Emektar
11’LER

GALATASARAY
Muslera, Veysel, Chedjou, Semih, Tarık, Melo, Selçuk, Dzemaili, Olcan, Sneijder, Burak Yılmaz

FENERBAHÇE
Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Alves, Kadlec, Caner Erkin, Mehmet Topal, Emre, Meireles, Alper Potuk, Kuyt, Emenike

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir galatasaraylı olarak yazıyorum Galatasaraydann bişey olmaz bu gdişle 4.yıldızıda çok bekleriz :( :( meloyu tutsalar 2-3 gol atacaklarda adamlar dalga geçmek için yapmıyolar :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...