Galatasaray Dergisi 75. Sayısı Bayilerde!

aliihsangs12

Profesör
Türkiye'nin en çok okunan ve en kaliteli spor yayını Galatasaray Dergisi'nin yeni sayısı bugün İstanbul’da piyasaya çıktı. Galatasaray Dergisi, 180 sayfalık dopdolu içeriğinin yanısıra 2009 Takvimi, Lincoln ve 2. Yarı Fikstürü Posteri ile birlikte geliyor.Dergimizde bu ay, Galatasaray'ın “10” numarası Lincoln, sorularımızı cevaplandırdı. Cassio Lincoln, Brezilya’da başlayan futbol yaşamında önüne çıkan engelleri ve Türkiye’de son 1,5 yılda yaşadıklarını anlatıyor.

2008 yılında ne oldu, ne bitti. Sarı-kırmızı gözlerle baktık ve Galatasaray’ca bir ajanda çıkarttık. Geçtiğimiz yıl bir çok şampiyonluk kazanan Galatasaray Spor Kulübü’nde 2008 yılının özeti…

Bursaspor’da forma giyerken profesyonel ligde oynayan en genç futbolcu olma unvanını yakalayan Serkan Kurtuluş, bir anda nasıl Galatasaraylı oldu? Galatasaray’a gelir gelmez Bellinzona maçlarında forma giyen Serkan neler hissetti? Galatasaray futbol takımına son katılan isim Serkan Kurtuluş’un sorularımıza verdiği cevaplar, dergimizin 75. sayısında...

Şimdiye kadar hep o sordu, konukları cevapladı. Bu kez ise biz sorduk, başarılı haberci Saba Tümer cevapladı. Galatasaray Dergisi’nin 75. sayısına bir diğer konuğumuz başarılı haberci Saba Tümer

Galatasaray tarihini 5 Edebiyat bölümünde Melih Şabanoğlu kaleme aldı. Geçmişin siyah beyaz fotoğraflarını, Melih Şabanoğlu sarı kırmızı bakış açısıyla anlatıyor.

Yazarımız Ömer Bugay, bu sayısında Bodrum'da kendisine yeni bir hayat kuran Merve İldeniz'i köşesinde konuk ediyor.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız yani engelsiz aslanlarımız, Japonya’da düzenlenen Kıtalararası Şampiyona’da mutlu sona ulaştılar. İşte bu büyük başarı hikâyesini, takımızın antrenörü Remzi Sedat İncesu’dan ve basketbolcularımızdan dinledik. İncesu ve öğrencileri, Japonya öncesini, Japonya’yı ve sonrasını anlatıyorlar.

Dergimizin 75. sayısına erkek voleybol takımımızdan Ali Çayır ve bayan basketbol takımımızdan Yasemin Horasan da konuk oluyor.

Bu sayıda ayrıca,
* Dünyada futbola dair herkesin gözünden kaçanlar bizim gözümüzden kaçmadı. Daha önce hiç okumadığınız haberlerle dünyadan futbol.
* Galatasaray Müzesi’ndeki yüzlerce kupanın hikayesinin anlatıldığı Müzeden bölümü;
* Futbolun estetiğini öne çıkaran Yakın Plan'da hiçbir yerde yayınlanmamış özel fotoğraflar;
* Kadınların gözünden futbol… Her sayımızda olduğu gibi bu dünyanın kapılarını bize Efnan Atmaca açıyor
* Galatasaraylı ünlü DJ Hopdedik Ayhan'ın müzik sayfası;
* Aralık ayındaki tüm maçlardan, özel fotoğraflar, yorumlar ve maçların hikayeleri;
* Geçen ay oynanan tüm basketbol ve voleybol maçları;
* Galatasaray gündemine ait tüm haberler;
* Taraftarın nabzını tutan, forumlardan bölümü.

Kaynak
 
Üst