Galatasaray - Beypazarı Şekerspor / Ziraat Türkiye Kupası A Grubu 3. Maç

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Ziraat Türkiye Kupası A Grubu 3. haftasında Galatasaray ile Beypazarı Şekerspor arasında oynanacak maç ile birlikte efsane Ali Sami Yen Stadı kapılarını kapatıyor.

alisamiyen432.jpg

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası (A) Grubu'ndaki 3 maçında bugün Beypazarı Şekerspor'u konuk edecek. Ali Sami Yen Stadı'nda saat 21.30'da başlayacak karşılaşmayı hakem Deniz Çoban yönetecek. TRT 1'den canlı yayınlanacak olan karşılaşmayı Sporx.com Canlı Anlatım Servisi'nden de dakika dakika takip edebilirsiniz.

Ligde ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da gerçekleştiren sarı-kırmızılı takım, yeni transferleri Kazım Kazım ve Juan Emmanuel Culio'lu kadrosuyla Ziraat Türkiye Kupası mücadelesinde Ali Sami Yen Stadı'nda taraftarının karşısına çıkacak. Galatasaray, Ali Sami Yen Stadı'ndaki son maçı olma özelliği de taşıyan karşılaşmada Beypazarı Şekerspor'u yenerek, taraftarlarına ikinci yarı öncesi moral vermenin hesaplarını yapıyor.

Ziraat Türkiye Kupası (A) Grubu'ndaki maçlarında Denizlispor'u 3-1 yenen ve Gaziantepspor'la 1-1 berabere kalan Galatasaray, topladığı 4 puanla lider Gaziantepspor'un ardında averajla ikinci sırada bulunuyor.

ALİ SAMİ YEN'E VEDA

Galatasaray Kulübü, bugün Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Beypazarı Şekerspor karşılaşmasıyla son kez maç yapılacak Ali Sami Yen Stadı için özel bir veda programı hazırladı. Toplam 6 saat sürecek olan organizasyonun, saat 18.00'de Galatasaray Efsaneleri maçıyla başlayacağı belirtilirken, 1 saat sürecek karşılaşmada, sarı-kırmızılı camianın pek çok önemli başarısında emeği geçen efsane isimlerin, parçalı forma ve mercan formalı iki takım halinde Ali Sami Yen Stadı'nın çimlerine çıkacakları aktarıldı.

MUHTEMEL 11'LER

GALATASARAY
Ufuk
Sabri
Servet
Hakan Balta
Insua
Cana
Ayhan
Kazım
Arda
Culio
Pino

BEYPAZARI ŞEKERSPOR
Önder
Erhan
Serkan Sevinç
Serkan Pala
Ali
İsmail Atalay
Hüseyin
Caner
Selahattin
Aykan
Coşkun

STAT: Ali Sami Yen Stadı
HAKEM: Deniz Çoban
SAAT: 21:30
YAYIN: TRT 1

HAGI KUPADA KAYBETMİYOR

Galatasaray, Z.Türkiye Kupası'nda Gheorghe Hagi yönetiminde oynadığı 7 karşılaşmada 5 galibiyet ve 2 beraberlik alarak hiç mağlup olmadı. Z.Türkiye Kupası'nı en son Gheorghe Hagi teknik direktörlüğünde 2004-05 sezonunda kazanan sarı-kırmızılı takım, o sezon 2.kademede Karabükspor'u 3-0, 3.kademede Bursaspor'u 1-0, çeyrek finalde Diyarbakırspor'u yine 1-0 yenerken, yarı finalde normal süresi 1-1 biten karşılaşmada Trabzonspor'u seri penaltı atışlarının ardından 5-3 yenerek finalist olmuştu. Galatasaray, 2004-05 sezonu Z.Türkiye Kupası finalinde ezeli rakibi Fenerbahçe'yi 5-1 mağlup ederek kupayı müzesine götürmüştü.

PINO'YA DİKKAT

Galatasaray’ın Kolombiyalı oyuncusu Juan Pablo Pino, Z.Türkiye Kupası’nda oynadığı 2 maçta da rakip fileleri havalandırarak toplamda 3 gole ulaştı. A grubundaki ilk maçta Galatasaray’ın Denizlispor’u 3-1 yendiği maçta 2 gol atan Pino, sarı-kırmızılı takımın Gaziantepspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı 2.karşılaşmada da takımının tek golünü attı.

BEYPAZARI İNANÇLI

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekibi Beypazarı Şekerspor'da Galatasaray hazırlıkları tamamlandı. Teknik direktör Mete Işık, Beypazarılı futbolseverlerin de büyük desteği ile ligde ilk yarıyı 32 puanla 5. sırada kapattıklarını söyledi. Kendileri için ''grubun sonuna demir atar'' diyenlerin şimdi ne düşündüğünü merak ettiğini belirten Işık, şöyle konuştu: 'İlk maçımızda Medical Park Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldık. Denizlispor ile sahamızda, Galatasaray ve Gaziantepspor ile de deplasmanda oynayacağız. Üç maçta alacağımız 2 galibiyet bizi üst tura çıkaracaktır'' dedi.

Sporx

[video=youtube;xodenUfckx8]http://www.youtube.com/watch?v=xodenUfckx8[/video]

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Beypazarı şekerspor adını tarihe yazdırdı bile..

yıl 2023
Bilgi yarışması

-GS ali samiyende son maçını hangi takımla yapmıştır?
a:Barcelona b)Fenerbahçe C:Beşiktaş d:Beypazarı şekerspor

Yarışmacı:hmmm D olamaz.. b ile c arasında kaldım..ama az da olsa A olma ihtimali de var..

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
veda programını hangi kanaldan izleyebiliriz?

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Samiyende gidiyor he..

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
TRT-3 saat 20:00'da yayına başlıyor. Maç 21:30'da TRT-1'de.

20:00'a kadar GS TV ne varsa yayınlayacak. Efsaneler maçı dahil.

[SDNTV3]http://cdn.sporxtv.com/flv/2010/12/07/bcf2a955489bcd4f0480926bdea86cbf.flv[/SDNTV3]

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
internetten izleniyor mu gs tv?

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
hı teşekkürler

bu arada trt hd tamamını veriyor

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Dakika 60 Şekerspor 1-0 önde:DYoksa Gs Samiyendeki son maçında mağlup mu olacak az sonra:D

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

Servet Rövaşata attı ya:DÇok güzel goldü ama

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Şekerden 2 yi beklerken Gs attı...

Maçı Gs alır...

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Servetin güzel golünden sonra belliydi ikinin geleceği.2. golde güzeldi Arda adına sevindim uzun bi aradan sonra Samiyende son maçta gol attı moral buldu.
Kazımda şaşılacak derece arzulu ve iyide oynuyor:DLigde başımıza bela olurmu acaba:D

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Artık gol olmasın riske girdim şimdi :)

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
krazky insua senin yağlarını eritmiştir:D

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
servetin golü süperdi ya :)

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
şuan uzatmaları gösteren kısım çok güzelmiş.. üstte geçen uzatma dakikası altta toplam süre ortada 90:00 da sabitlenmiş

krazky geçmiş olsun üzüldüm senin adına:D

işte ben bu yüzden iddia olayını terk ettim :p

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Helal be Kazım.

Krazky

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Böyle saçmalık olamaz ya... Senden nefret ediyorum Kazım

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

şuan uzatmaları gösteren kısım çok güzelmiş.. üstte geçen uzatma dakikası altta toplam süre ortada 90:00 da sabitlenmiş

krazky geçmiş olsun üzüldüm senin adına:D

işte ben bu yüzden iddia olayını terk ettim :p

Ben bir bira açim bari... :)

way_be

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
culio çok sağlam gibi duruyo gerçekten iyi oynadı çok faul yapıldı ama.

kazım da iyi başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...