Galatasaray benim için bitmiştir

Bu konuyu okuyanlar

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
UEFA'ya veda eden G.Saray'da teknik direktör Bülent Korkmaz ile yıldızıbarışmayan Lincoln gemileri yaktı. Sambcı gelecek sezon yok..

1236885577-lincoln.jpg

Galatasaray'da Hamburg ile oynanan ilk maç sonrasında başlayan Lincoln krizi giderek büyüyor. Trabzon'da yedek oturttuğu 10 numarasını Hamburg ile oynanan rövanş maçında da oyundan alan teknik direktör Bülent Korkmaz ve Brezilyalı yıldız arasında ipler koptu. Sabah Gazetesi'nin haberine göre karşılaşma sonrasında soyunma odasında takım içinde kendisine yakın olan isimlere, "Galatasaray benim için bitmiştir" diyen Lincoln stat dışında özel açıklama yaptı.

Oyundan alınmasına tepkili olan Sambacı
"İki gol yememizde ben mi suçluydum? Hemen beni oyundan aldı, anlamış değilim. O an kazanmaktan başka çaremiz yoktu, hocanın beni çıkarması yanlıştı. Turu kaybettiğimiz için çok üzgünüm ama hocanın değişikliğini de kesinlikle yanlış buluyorum" dedi. Yönetimin de G.Saray ile bağlarını koparma noktasına gelen Lincoln ile gelecek sezon devam etmeme kararını yakında oyuncusuna bildireceği ve yeni sezon için transfer arayışlarına gireceği gelen haberler arasında...

DİREK SOYUNMA ODASINA
Hamburg'daki maçta kenara alındığı dakika Bülent Korkmaz'a tepki gösteren Cassio Lincoln, Perşembe gecesi değişiklik tabelasında numarasını görünce yedek kulübesine uğramadan direkt soyunma odasının yolunu tuttu.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
Lincoln bizim için çoktan bitmişti zaten...

Beowulf

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
hiçbir zaman galatasaray'lı değildi zaten.

rower

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu adamı takımda bir dakika daha tutmanın hiç bir manası yok diğer emek verenlere yazık

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
bülent hocayla devam edildiği sürece ahbab çavuş ilişkisi bitmez bu takımda,yazık olacak verilen emeklere.lincoln kalsın hoca gitsin daha mantıklı..

birimfonksiyon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galatasaray'ın ya Lincoln ya da Bülent Korkmaz'dan birisini tercih etmesi gerekiyordu zaten.

huso83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bülent KORKMAZ ın yapmış oldugu taktiksel hatalardan dolayı uefa kupasından elenildi lincolnün üstüne gidilmesi yanlış suclu varsa şahsi fikrim teknik direktör olmalı çünkü 2-0 devam eden macta oyunu okuyamaması galatasarayın sonunu getirdi yazık diyorum ve üzülüyorum Bülent KORKMAZ gibi tecrübesiz birisi bu tür maçları kaldıramıyor hersey ortada...

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Bence Bülentte lincol'de gitsin adam gibi 10 numara ve hoca alınsın ikisiylede yürümez bu gemi...

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
gitsin Lincoln ya 1 maç iyi 10 kötü ve istediği şekilde oynayan bi adamadan ne beklenirdi ki :X

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Lincoln de sorun yok sorun hocamızda. GICIK Bülent.

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bence Bülent Korkmaz 2-0 devam ederken oyuna müdahale etmeliydi.2-2'den sonra hücuma dönük bir orta saha oyuncusunu çıkarmak mantıklı değil,isterse kötü oynuyor olsun.Lincoln gibi teknik bir oyuncu sahada olduğu her an güzel bir asist yapma ihtimali vardı.Neyse olan oldu,inşallah bundan sonra ligde bu tür hatalar yapmayız.

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
sen zaten bittin bizim için..hiç bi büyük maçta bi yararını görmedik..

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Galatasaraylı değilim ama itiraf ediyorum Türkiye'de onun gibisi yok!(tu)

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Lincoln diye çıldıranlar şimdi nerde?

Bullhenct

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lincoln Türkiye'ye ilk geldiğinde değerli Gs'li arkadaşlarımız ne kadar çok sahiplenmişti... Bu sahiplenme duygusunun altında yatan sevgi Lincoln'un Alex'in tahtını bile ele geçireceğini düşündürüyordu sizlere... Soruyorum şimdi N'oldu da böyle oldunuz..?

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lincoln iyi ya da kötü ayrı mesele fakat Bülent Korkmaz'ın Lincol'ü çıkarıp Nonda'yı oyuna sürmesi intihar girişimiydi. Lincoln oyundan alınmasaydı ben ce ne yapar eder oyunu çevirirdi.

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
bizi beğenmeyeni biz hiç beğenmeyiz

astute

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Lincoln zaten gitsin de kaynak sabah olunca haber doğru mu diye bakıyorum ne de olsa fotomaçın abisi...

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
galatasaray benim için bitmiştir. birdahada gelmem galatasaraya :mrgreen:
van minıts lincoln :D

Qew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gitsin zaten hiç bir zman gercek bir gs askıyla oynamadı adamın yüzünden belli oluyo uefa macından herkes canla başla mucadeler ederken Lincoln cok isteksiz oynadı macı izleyenler gördü bir arda turanın aldıgı paraya bab bide Lincoln ve ikisninde oynadıgı oyuna bakın oyle karar verin ? Lincoln gitsin artık

Bir gs olarak gitmesini istiyorum

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Tamamen Doqru . Onun Parasına Yeni Bir 10 Numara aLınır hemde ondan cok iyi ko$an ve mücadele eden bir 10 numara :)

bir örnek ver :) kim mesela aklındaki :)
lincoln oyunda oynadığında neler yapabildiğimizi hepimiz gördük.. insanların çoğu duygusaldır. bizde hoca kötü olduğunda onun dersini çalışmak istemeyiz.. bence gs de lincoln o hesap

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
eskişehir maçından sonra bülent korkmaz da benim için bitmiştir...

lincoln kalbimdesin..

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
eskişehir maçından sonra bülent korkmaz da benim için bitmiştir...

lincoln kalbimdesin..
Lincoln'ü kapris yapıyor diye yedek bırakanlar,ona ihtiyaç duyduğumuzda oyuna almayarak kaprisin alasını yapmıştır.Bülent Korkmaz aynı hatayı 2 kere yaparak,hem takımın şampiyonluk şansını hem de kendi kariyerini mahvetti.

Qew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lincoln'ü kapris yapıyor diye yedek bırakanlar,ona ihtiyaç duyduğumuzda oyuna almayarak kaprisin alasını yapmıştır.Bülent Korkmaz aynı hatayı 2 kere yaparak,hem takımın şampiyonluk şansını hem de kendi kariyerini mahvetti.

Lincoln cocuk degılkı sonucta prof. bir futbolcu o işin kaprisi fln olurmu onun futbol oynamak için aldırlar kapris yapması için değil

Neanderthal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Lincoln bizim içinde çoktan bitmişti.Üzülmedik yani..

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Galatasaray'ın acilen yenilenmesi gerekiyor bu gidişle hiç bir yere varılmaz.

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Lincoln cocuk degılkı sonucta prof. bir futbolcu o işin kaprisi fln olurmu onun futbol oynamak için aldırlar kapris yapması için değil
İki yanlış,bir doğru etmez ki.Ben ikisinin de kapris yapmasını yanlış buluyorum demek istemiştim ;)