Galatasaray Avrupa Ligi'ne veda etti | Lazio 3-1 Galatasaray -Video, Maçın Özeti | 25 Şubat 2016

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Lazio 3-1 Galatasaray | UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Maçın özetini izlemek için tıklayınız...

(.mp4)

asdas_1.jpg

Galatasaray Avrupa kupalarına veda etti. 1-1'in rövanşında Lazio ile deplasmanda karşı karşıya gelen sarı kırmızılılar çok fazla varlık gösteremediği maçtan 3-1 mağlup ayrıldı ve Avrupa Ligi'ne henüz 2. turda veda etmiş oldu.

Maçın ilk yarısı orta saha mücadelesi şeklinde geçerken, ikinci yarıya baskılı başlayan taraf Lazio oldu.

İtalyan temsilcisi önce 59. dakikada Marco Parolo'nın golüyle maçta 1-0 öne geçerken bu golden iki dakika sonra da Felipe Anderson ile farkı ikiye çıkarttı. Üst üste gelen bu iki golle adeta şoke olan Galatasaray ise bir dakika sonra Yasin'in golüyle farkı bire indirdi ve tur için bir anda umutlanmış oldu.

Mustafa Denizli beraberlik golü için oyuna Umut Bulut'u dahil ederken, Galatasaray savunmasının açığından iyi yararlanan Klose'nin golüyle Lazio farkı ikiye çıkarttı ve maç da 3-1'lik Lazio galibiyetiyle sona erdi.

Bu skorun ardından Galatasaray Avrupa kupalarına 2. turda veda etmiş oldu.

LİG TV

Son düzenleme:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
2'de 2 yapsak muazzam olacaktı.
Sonraki tur % 90 elenecekti, podolski oyundaymış ben sabrinin adını bile bu adamdan daha fazla duydum oyunda olduğundan haberim yok, herkes uyuyor takımı sırtlamaya çalışan 2-3 kişi var.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Sonraki tur % 90 elenecekti, podolski oyundaymış ben sabrinin adını bile bu adamdan daha fazla duydum oyunda olduğundan haberim yok, herkes uyuyor takımı sırtlamaya çalışan 2-3 kişi var.

2-1 olunca ümitlendim aslında. Takım kendinde olsa tur Galatasaray'daydı. Lazio Galatasaray'dan daha iyi bir takım değil.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Sinan Gümüş'ün sakatlığı büyük şanssızlık oldu Galatasaray için. Yükselişte olan bir oyuncuydu, iki maçta da oynasa durum farklı olabilirdi; fakat Galatasaray, forvet transferi yapmayıp Burak Yılmaz'ı sattığı gün zaten bu yıl Avrupa'da hedefim yok demişti. Defanstaki sorunlar da çözülemeyince sonuç kötü oldu maalesef.

Spacebear

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her mevkide eksik kadromuz, kötü direktörlerimiz ve inanılmaz kötü yöneticilerimiz sağolsun bu sezon başarılı bile sayılırız aslında. Umuyorum ki sezon sonunda futbolcularından yönetimine bir yenilenmeye gidilir.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
O çok güvendikleri Avrupada gitti. Ligde de 15 puan fark. Ne yapmayı düşünüyorlar acaba bundan sonra. Bu yöneticilerin umursamaz tavrı, futbolcuların tripleri. Bırakın ülkeyi dünyada yoktur böyle bir yönetimi şekli bence. Rezil ettiler takımı...