Galatasaray 2-6 Tuzlaspor

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Ekran Resmi 2022-01-28 16.18.58.png

Gidişat kötü, ne düşünüyorsunuz....

Endless Kaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Galatasaray bence artık bitti. Salak, saçma takımlara yeniliyorlar.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Fatih Terim ve Burak Elmas el ele verip koca takimi ne hale soktular. Acil kongre yapilmasi gerekiyor ve yönetimin degismesi lazim taze kan gelmez ise daha beter olacagiz..

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Fatih Terim ve Burak Elmas el ele verip koca takimi ne hale soktular. Acil kongre yapilmasi gerekiyor ve yönetimin degismesi lazim taze kan gelmez ise daha beter olacagiz..
Mart'ta yönetim yüksek ihtimalle ibra edilmeyecek. Bu takım kötü yönetiliyor okey ama bu oyuncular ne yapıyor bu sırada çok düşündürücü. Ben bireysel olarak şu durumda elimden geleni yapardım.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Fatih Terim şuan gelen hocadan bin kat daha iyiydi en azından. Tek suç Burak Elmas'ın. Avrupa da takımlara diz çöktüren takım ülkesinde ayağa kalkmayı bırak yürümeyi unuttu.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Mart'ta yönetim yüksek ihtimalle ibra edilmeyecek. Bu takım kötü yönetiliyor okey ama bu oyuncular ne yapıyor bu sırada çok düşündürücü. Ben bireysel olarak şu durumda elimden geleni yapardım.
Marta kadar güme gideriz hocam 3-4 oyuncu disinda hepsi koca bir çöp yigini doldurdular çöpleri takima adamlarda Galatasaray ruhu yok capsizlar.. Galatasaray formasinin agirligini bilmiyorlar. Bu takima bu oyunculari aldiran terime sormak lazim..Birde pasif yönetim var madem terimi gonderiyon getir yerli hoca ne aksiyon ariyosun bülent korkmaz, hamza hamzaoglu var. Takim bas bas bagiriyor transfer diye orta saha, kaleci, forvet gerekiyor adamin umrunda degil transfer donemi bitecek en azından transfer yap kumede kalalim.

Son düzenleme:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Takımda ruh yok herkes salmış durumda. Babel rap yapar. Taylan karşı takıma asist yapar. Kerem Kerem diye bitiremediğimiz adam bireysel oynamaktan başka bir şey yapmaz. Forvetler desen top gelmesin diye dua eder. Hoca hoca değil. Başkan gelirken bir ton laf söyledi kendisi beter çıktı. Takımı gençleştirelim dediler bir tane tecrübeli oyuncu almadılar. Arda ya Babel e güvendiler. Laf ettiğimiz Yunus Akgün, Emre Akbaba çatır çatır top oynar. Ama bu futbolcuları başka takımlara yollayıp yerine Barış Alper Yılmaz'ı alırlar. Eskiden Sneijder ile maça çıkarken Drogba transferi yayınlardık şimdi kümeye düşmemek için oynuyoruz.