Galatasaray 0-2 Manisaspor - Spor Toto Süper Lig 12. Hafta

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
news_manset_resim_ao_Sabri_Uzgun001.jpg

Cim Bom lige sırtını döndü!

Galatasaray, Trabzonspor'dan sonra Manisaspor'a da yenildi!

Hagi'nin gelişiyle Kadıköy'de çıkılan ilk maçta umut verip, ardından Antalyaspor galibiyetiyle taraftarının yüzünü güldüren Galatasaray, geçen haftaki Trabzonspor maçından puansız ayrılmıştı. Sarı kırmızılılar hafta içinde ise Bank Asya 1. Lig takımlarından Denizlispor'un yedek takımla çıktığı maçı as takımla güç bela kazanmıştı.

İşte bu karmaşa içinde Manisaspor karşısına çıkan Galatasaray yine beklenenden çok uzaktı. Bursaspor ve Fenerbahçe'nin puansız kapadığı haftada 3 puan alıp gelecek adına az da olsa ümitlenmek isteyen sarı kırmızılı taraftarlar, yine hücumda üretken olamayan bir takım izlemek zorunda kaldılar.

Diğer yanda ise Hikmet Karaman ile yakaladığı başarılı performansı Galatasaray maçına da taşımak isteyen bir Manisaspor vardı. Rakibin tehlikeli isimlerini kalesine fazla yaklaştırmayan Karaman'ın talebeleri hızlı hücumlarla gol aradı. Nitekim de başardı bunu... 32. dakikada Makukula ceza sahası önünde topla buluştu, güzel bir dönüş hareketiyle Servet'i etkisiz hale getirdi, ceza sahasına girdi, yerden sert vurdu ve top köşeden ağlarla buluştu: 1-0

Maça Ufuk, Ali Turan, Neill, Servet, İnsua, Cana, Ayhan, Sabri, Kewell, Elano, Pino 11'iyle başlayan Hagi ilk oyuncu değişikliğini 55. dakikada yaptı ve Kewell'ı çıkarıp Mehmet Batdal'ı sahaya sürdü. Rumen teknik adam bu değişiklikten 10 dakika sonra ise sağ kanattaki Ali Turan-Sabri ikilisini bozdu ve Ali Turan'ın yerine Misimoviç'i oyuna alıp, Sabri'yi ortanın sağından savunmanın sağına çekti.

Ancak bunlar da Galatasaray'ın rakibini sahasına hapsetmesine, gol pozisyonlarına girmesine ve topu rakip filelere göndermesine yarayamadı... Hatta 2. golü bulan da konuk ekip oldu. Galatasaray tribünleri mücadelesinden dolayı "Cana, Cana" diye tezahürat yaparken, Cana gitti penaltı yaptı. Simpson da skoru 2-0'a getirdi.

Ve sarı kırmızılılar, taraftara bayramı zehir eden bir sonuçla bitirdi maçı: 2-0

GALATASARAY 0-2 MANİSASPOR

STAT Ali Sami Yen

HAKEM: Fırat Aydınus

GALATASARAY: Ufuk, Ali Turan(Dk. 65 Misimovic), Neill, Servet, İnsua, Cana (Dk. 77 Emre Çolak), Ayhan, Sabri, Kewell(Dk. 55 Mehmet), Elano, Pino

TEKNİK DİREKTÖR: Gheorghe Hagi

MANİSASPOR: İlker(Dk. 46 Recep), Ömer Aysan, Kalabane, Dixon, Eren, Y.İncedemir, M.Erdoğan, M.Güven, Simpson, Isaac, Makukula

TEKNİK DİREKTÖR: Hikmet Karaman

GOL: Dk. 32 Makukula, Dk. 76 Simpson (pen)

SARI KART: Dk. 47 Yiğit İncedemir, Dk. 70 Mehmet Güven, Dk. 77 Yiğit

Lig TV

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Adnan Polat, Adnan Sezgin'i de al da git!

Bunu beğendim. :)

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
3 büyükler için kötü bir sezon...

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bi tezahurat yapılıyodu tam anlamadım

sallasana sallasana mendilini, adnan polat. burdan sonrasını anlamadım

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Hikmet Karaman taktiği verirken Telegol kameraları da varmış. Galatasaray'ı nasıl kilitleyip de 2-0 maçı alacağını anlatmış. :D Dediğini yaptı valla. :D

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Manisan'nın ne yapacağı belli olmaz demiştim. :) Schuster'i göndermek için medya'da gerekli-gereksiz haber yapılıyor ama fener ile beşiktaş'ın arasında sadece 1puan var, hoca değiştiren Galatasaray'ın ve Fener'in hali ortada bence Schuster'e bikaç sezon gözü kapalı güvenmeliyiz. :)

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
yazıklar olsun bu yönetime artık ne gerekiyorsa bir an önce yapsınlar gerkiyorsa koltuğu bırakıp gitsinler yeter artık takım böyle gidemez seyirci kalamayız bu kötü gidişe yazık gerçekten çok yazık:bored:

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Manisan'nın ne yapacağı belli olmaz demiştim. :) Schuster'i göndermek için medya'da gerekli-gereksiz haber yapılıyor ama fener ile beşiktaş'ın arasında sadece 1puan var, hoca değiştiren Galatasaray'ın ve Fener'in hali ortada bence Schuster'e bikaç sezon gözü kapalı güvenmeliyiz. :)

İmzayı nereye atıyorduk :)

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Galatasaray Tarihinin En rezil sezonunu yaşıyor ve hala başkan sıfatıyla o koltukta oturuyorlar helal olsun!

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Galatasaray tarihinin en başarısız en rezil dönemini Adnan Polat ve saz arkadaşları ile yaşarken, bugüne kadar tribünlerdeki G.SARAY DERİN YÖNETİMİNİN GÜDÜMLÜ TARAFTARLARI , mağlubiyetlerde bile ZAFER ŞARKILARI söylüyordu..

Yine öyle oluyordu ki, bir grup gerçek taraftarın YÖNETİM İSTİFA kıvılcımı ASY nin her köşesini sardı.. Hagi'ye NE HALİN VARSA GÖR.. BİZİ KARIŞTIRMA diyen POLAT ve FUTBOLLA İLGİLİ PROJEMİZ YOK diyen ŞARDAN yönetimi için tarftarlar SALLASANA SALLASANA MENDİLİNİ ADNAN POLAT SALLASANA MENDİLİNİ diyerek artık gitmeleri gerektiğinin mesajını verdiler..

Evet Hagi ve Tugay ın tum iyi niyetine rağmen BAŞKANI ve YÖNETİMİ arkasında olmayan, Florya da olmayan, maçlarda olmayan G.Saray evinde Manisa'ya da yenilerek 10.sıraya düştü. Düşme potasından kurtulmak isteyen Manisa ile arasındaki puan farkı bire düştü. Liderle arasındaki puan farkı 13.. Averajı -3..

ASY deki tek sevgili I LOVE YOU HAGİ tezahüratları ile Rumen hocaydı.. Taraftarlar son bölümde sırtını sahaya dönerek , futbolculara da SAHTEKAR diye bağırdılar..

Türkspor

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bu Manisaspor az değil. :D Manisa 5 - 3 Fenerbahçe olayını hatırlayın. Fenerli olarak utandım. :D

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383

Evet aynen katılıyorum dostum. Bu adam her şeyden önce oynadığı futbol göze hoş gelen, sürekli hücumu düşünen bir takım yaratmaya çalışıyor. Ki bu zaten hepimizin ortak dileği. Üstelik bunu da büyük bir oranda futbol hayatı boyunca hücum yapmamış oyunculara yaptırmaya çalışıyor. Birkaç yerinde transfer ve mevcut oyuncuların sisteme tam adaptasyonu ile her şeyin çok iyi olacağını düşünüyorum ben de. Schuster'i destekliyorum.

Bu arada bir daha Galatasaray maçları için rahat kazanır yorumunda bulunmama kararı aldım. Yamuluyorum her seferinde. :D

Galatasaray rahat alacak gibime geliyor. :) Hak eden kazansın.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Galatasaray Teknik Direktörü Georghe Hagi, Manisaspor maçında sinirli hareketleriyle dikkati çekti.

Sürekli olarak kendi kendine bağırıp çağıran ve oynanan futboldan memnun kalmayan Hagi, bir ara yardımcısı Tugay'dan Servet'i uyarmasını istedi.

Rumen teknik adam, bir süre kendisini çeken Lig TV kameramanına da tepki gösterdi.

-TARAFTARLAR CANA DİYE BAĞIRDI, O PENALTI YAPTIRDI-

Karşılaşmanın 75. dakikasında Galatasaraylı taraftarlar, takımlarında en çok mücadele eden Cana lehine tezahüratta bulunmaya başladılar.

Cana ise tesadüf eseri 76. dakikada Isaac'i ceza sahası içinde düşürerek farkın ikiye çıkaran penaltı atışına neden oldu. Hagi, penaltı atışından sonra Cana'yı oyundan aldı.

Sporx

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Sorun yönetimde ve futbolcularda. Teknik direktör de biraz boşuna değişti.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Makukula.. Nedir bu Galatasarayın zencilerden çektiği :(

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Herkes birilerinden çekiyor söyletmeyin beni şimdi. :D

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
sayın başkanımız ailesiyle fransada tatil yapıyormuş takım mağlup kendisi keyif yapıyor olacak işmi bu senin ne işin var fransada takım zaten zor günler geçiriyor bugün takımın başında olmalıydı

kkoray

Müdavim
Reaksiyon puanı
36

imzamı atıyorum altına :D

bu arada geçmiş olsun...

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Süpriz bekliyordum. Galibiyet yabancıyada gitmedi :p
Biliyordum böyle olcağını , stres olmamak için maçı bile izlemedim. Çıktım terasa ızgara balık - rakı ,baktım keyfime :D

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Makukula ile her türlü anlaşma sağlanmışken Rijkard Efendi almazsa güzelim forveti, böyle forvetsin kalırırz, Makukuladan da her zaman gol yemeye mahkum oluruz. Geçmiş olsun taraftardaşlarım. Yazıklar olsun ruhsuz yüreklere

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
bjk zaten dünyanın en iyisi açık ara şampiyon :D