G300s vs rampage smx-r13 ağırlık sorunu

Bu konuyu okuyanlar

desdinaa

Asistan
Reaksiyon puanı
40
merhaba önceden g300s kullanıyordum ama bi sebepden uzun süredir rampage smx-r13 mouse kullanıyorum tekrar fps tipi oyunlara başladığımdan g300s in daha iyi olacağını düşündüm ancak şimdi g300s i takdığımda aşırı hafif ve küçük geliyor rampage bunun neredeyse 3 katıydı ağırlık olarak sizce ne yapmalıyım bu ağırlık olayı rampage kullanırken fps oyunlarında beni kötü etkiler diyede düşünmüyo değilim sonuç olarak g300s türkiyede sevilen bir mouse sorun hangisinde sizce ne yapmalıyım çocukluğumdan beri 10 tl lik düz mouselerde çok rahat ederdim şeytan diyor at bunları al ondan :D

Son düzenleme:

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Elin Rampage Alıştıysa Onda Kal.

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
FPS oyunları aynı zamanda refleksin önemli olduğu oyunlar olduğu için mouseı çevirmek için bileğinizi mi yoksa kolunuzu mu kullandığınız çok önemli. Eğer bileğinizi kullanıyorsanız hafif bir mousea alışmak daha kolay olacaktır. Ama kolunuzu kullanıyorsanız Rampage'den devam edebilirsiniz. Ama iki türlü de bir süre sonra mousea alışırsın.

desdinaa

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Elin Rampage Alıştıysa Onda Kal.
alışığım ama oyuna ilk girdiğimde bi 10 raund sens düşükmüş gibi geliyor mouse zaten ağır olduğundan arttırıyorum sensi busefer ona alışmam gerekiyor çok ikilemde kaldım bu sensivity olayında