Fütüristik görünen anakartlar ve ekran kartları hakkında düşünceleriniz...

Bu konuyu okuyanlar

su_acayip_kisi

Asistan
Reaksiyon puanı
211
Anakartar ve ekran kartları her geçen gün yenileniyor, ve tasarımları da değişiyor. Özellikle pahalı olan ürünlerin tasarımları insanı kendisine çekiyor. Peki sizde böyle mükemmel tasarımlı, yeme yanında yat denecek kadar güzel anakartlar var mı, bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir...

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Evet insanların gözünü boyamak için, ışıklı ve değişik şekilli şeyler yapıyorlar. Bir de daha pahalı olsun diye de. Bence gelecekte gibi durmuyorlar. Bakıyorum ama yine normal bilgisayar parçası işte.
Kasada duracak, başka bir işe yaramayacak. Ben gereksiz yere sözde güzel gözüküyor diye fazla para vermem. Boşuna masraf. Ama bu dediklerimi kimse kabullenmez. Belki bir kaç kişi dışında. Çünkü insanlar kapıldı ve artık çok geç galiba.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Screenshot_2021-03-14-22-07-39-06.jpg
bu anakartın tasarımı çok güzel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet insanların gözünü boyamak için, ışıklı ve değişik şekilli şeyler yapıyorlar. Bir de daha pahalı olsun diye de. Bence gelecekte gibi durmuyorlar. Bakıyorum ama yine normal bilgisayar parçası işte. Kasada duracak, başka bir işe yaramayacak.
Hepsi pazarlama taktiği

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
B450m S2H hem tasarım hem de performans olarak çok iyi. Üstelik ucuz.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Dedim işte. Artık insanlara ne desen boş gelir. Mesela televizyonda, hep doğayı kirletmeyelim derler ama yine dinlemezler. Aynı öyle gibi bir şey. İnsanlar kendini çok kaptırıyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,968
Göz boyama diyorsunuz ama araba modelleri gibi bir pazarlma taktiği var.

Güzelim anakart resimlerini dizmişim aha bak.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Anakartar ve ekran kartları her geçen gün yenileniyor, ve tasarımları da değişiyor. Özellikle pahalı olan ürünlerin tasarımları insanı kendisine çekiyor. Peki sizde böyle mükemmel tasarımlı, yeme yanında yat denecek kadar güzel anakartlar var mı, bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir...
Düzgün bir markaysa fikir sahibi çıkarabilir.

Ama hiçbir anakart bunlarla yarışamaz bence; Müzelik anakartlar.