Soru Funmax?

Bu konuyu okuyanlar

Nicklazimdgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün red mi 9 telefonuma funmax kendiliğinden yüklendi bu uygulama nedir virüslü mü guncelleminin bir parçası mı ?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Tamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlginç birşey oldu telefonun kendi kısmından virüs var mı yok mu diye güvenlikten taradım uygualama kalkmış
Siz kaldır dedikten sonra kalkmıştır.Yeniden başlattıkdan sonra silinmiştir ?

Nicklazimdgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İsterseniz emin olmak amaçlı Kaspersky ve Malwarebytes ile de tarayın. Umarım silinmiştir.

İsterseniz emin olmak amaçlı Kaspersky ve Malwarebytes ile de tarayın. Umarım silinmiştir.
Funmax ne işe yarıyor peki bir de telefonun kendi uygulamasıymis gibi duruyor başta gizlilik politikası vs çıkıyor ya uygulama için kabul et vs o çıktı bir de uygulama olarak kaldırmadı güncelle önbelleği temizle vardı game yazıyordu acaba kendi uygulaması miydi emin olamadım

Funmax ne işe yarıyor peki bir de telefonun kendi uygulamasıymis gibi duruyor başta gizlilik politikası vs çıkıyor ya uygulama için kabul et vs o çıktı bir de uygulama olarak kaldırmadı güncelle önbelleği temizle vardı game yazıyordu acaba kendi uygulaması miydi emin olamadım
Sonra telefonun kendi tarama özelliğinden taradım uygulama yok oldu

HakanÇ11

Asistan
Reaksiyon puanı
133

Sonra telefonun kendi tarama özelliğinden taradım uygulama yok oldu
Hiçbir fikrim yok maalesef. Resmi uygulama gibi görünmesi sizi aldatmasın bu arada. Dediğim gibi içiniz rahat etmediyse başka yazılımlarla da tarayabilirsiniz.