Fujtsu Siemens Amilo Pro V3405 M440

Bu konuyu okuyanlar

Undersel 2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar yeni bir pc almaya karar verdim özelliklerini  ve fiyatını yazıyorum lutfen dusuncelerınızı belırtın bu hafta ıcıncde mutlaka bu pc yı alacam degerlı yorumlarınızı esırgemeyın ;) ;)

Chip Seti   Intel 945GM Chipset 
İşlemci / Hızı  Celeron 1.86 Ghz 1MB 533MHz 
Ekran Özelliği  14.1" / 1280x800 / WXGA 
Ekran Boyutu  14.1" 
Ekran Kartı  Paylaşımlı 128MB 
Sistem Belleği  512MB 533Mhz 
Bellek Yuvası  2 
Sabit Disk Kapasitesi   60GB 5400RPM 8MB 
Ses Kartı  Tümleşik 
Optik Sürücü  DVD Dual Yazıcı 
Klavye   TR/Q 
Kablosuz İletişim  Intel Pro Wireless 3945ABG 802.11a/b/g Entegre WLAN 
Bluetooth Özelliği  Yok 
Infrared  Yok 
Pcmcia  Var 
USB (Adet)  4 
FireWire  Yok 
Seri Port  Yok 
Paralel Port  Yok 
S-Video (TV-Out)  Var 
Fax Modem  Var 
10/100 Ethernet  Var 
Boyutlar  338 x 233 x 23.5 
Ağırlık  2.4 
http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryID=98&ProductID=bd70928

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
RAM, önbellek ve HDD az bence.HDD kullanıma göre değişir ama bu devirde( :)) 1Gb'tan aşağı RAM kurtarmaz :(

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
575
elektr10 dedi ki:
RAM, önbellek ve HDD az bence.HDD kullanıma göre değişir ama bu devirde( :)) 1Gb'tan aşağı RAM kurtarmaz :(

haklısın en az 1024 mb ram olması şart artık 8)

Undersel 2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar lınkı sıze bosuna yollamadım ıcte dıkkatınızı cekerım asusun yenı bır laptopunu gormeyenınız yoktur hatta asus kalıpları kırıyor update edılebılır laptop yaarsanız arama motoruna gorursuzun asus un kı pıyasaya daha sunulmadı

bu laptopun ıslemcısı core duo core duo2 ye kadar cıkartılmakta
ram degısımı ve hdd degısımıde yapılmaktadır
yanı makıne update edılebılmektedır 1 gb demıssınız ama ben sızın soledıklerınızle bıle yetınemıyorum o makıneye 2 gb ram + flash bellek takvıyesı yapacam su anda kullandıgım makınede 1 gb ram + 4 gb ready boots flash bellek takılı yanı 5 gb ram ım var ama yınede performans yerlerde benım ıcın

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryID=98&ProductID=bd70928

pc almayı dusunen arkadaslar dıkkatınızı cekerım parcaları degıstırılebılır tek laptop bu sanırım baska degıstırılebılen varsa pıyasada paylasalımm lutfen.. 8) 8) bu arada yarın notebook u ıncelemek ıcın getırtmekteyım..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben hepsinin parçaları değişilebiliyor diye biliyorum ama pahalı :-\

Undersel 2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostup hepsının parcası degıstırılebılıyo olsa keske :) Arkadaslar bu arada sıze bu soledıgım notebooktan yazmaktayım suanda herkese tavsıye ederım gayet hızlı ve kalıtelı tek sorun ram bence onuda halledecem 1gb ram takvıyesı en kısa zamanda yapacam..

Zonked

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Performans düşük birde bu marakda sorun yaşama olasılığın yüksek bence HP NX serisinden birtane seç 1024 ram ve 100GB Hdd olsun ekran kartı 128 yeter zaten çünkü 256 da olsa oyun oynuyamazsın bunu söyliyim sana

splintercell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş fujitsularda ısınma problemi çok oluyo.bide sana bi tavsiye hepsiburada.com sitesi genelde fiyatları abartıyo daha ucuza alabilirsin o dizüstüyü.benim arkadaşım oradan bir bilgisayar almıştı masaüstü gönderdiklerinde birçok parçasının değiştiğini gördük geride gönderemedik çocuk parayıda vermişti mahvoldu vallaha

AtakaN

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bu laptop bence sadece offıce uygulaması kullanan ( oda makroalrla falan ugrasmayan standart ofıs uygulamalarını kullanna) ve ınternnette sorf amaclı kullanılabılcek bır alt sevıye laptop bole bılgısayar benım elımde olsa duvara vurururum herhalde. aynı anda 4-5 ıslemı yapınca buu ne ramı ne ıslemcısı yeter bıde payalasımlı ekran kartıda ramden yıycegını dusunursek ısı ıyıyce zorlascak. ama bu bana gore herkesın kullanım alanın gore tercıhı farklı olabılır. sadece ofıs programlarıyla ısı olan bıde sorf yapmak ısteyen kullanıcılar ıcın uygun fıyatlı bır urun dıye dusunuyorum.

Undersel 2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zonked dedi ki:
Performans düşük birde bu marakda sorun yaşama olasılığın yüksek bence HP NX serisinden birtane seç 1024 ram ve 100GB Hdd olsun ekran kartı 128 yeter zaten çünkü 256 da olsa oyun oynuyamazsın bunu söyliyim sana

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DBelki duymussundur champions league 2006-2007 oynuyorum ben bu laptopla >:( >:( >:(Lutfen laptop kullanan arkadaslar yorum yapsın bılmeyenler degıl 8)

Undersel 2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AtakaN dedi ki:
bu laptop bence sadece offıce uygulaması kullanan ( oda makroalrla falan ugrasmayan standart ofıs uygulamalarını kullanna) ve ınternnette sorf amaclı kullanılabılcek bır alt sevıye laptop bole bılgısayar benım elımde olsa duvara vurururum herhalde. aynı anda 4-5 ıslemı yapınca buu ne ramı ne ıslemcısı yeter bıde payalasımlı ekran kartıda ramden yıycegını dusunursek ısı ıyıyce zorlascak. ama bu bana gore herkesın kullanım alanın gore tercıhı farklı olabılır. sadece ofıs programlarıyla ısı olan bıde sorf yapmak ısteyen kullanıcılar ıcın uygun fıyatlı bır urun dıye dusunuyorum.

Atakan dostum sen duvara fırlatmaya devam et bakalım senın makınenın ozellıklerınıde duymak ısterdım bu arada emınımkı senın masaustu pc ın benım masaustu pc mın yanından bıle gecemez bu pc yı sırf tasınabılır dıye ve ucuz dıye alıyorum yoksa evımde masaustu pc ımde var.. 8)