Ftp Panel Sorunu

deathoath

Üyecik
Merhaba arkadaşlar,

Orta düzey bir webtasarımcısıyım. Kısa süre önce ıraklı bir petrol şirketi distirbütöründen websitesi siparişi aldım. Siteyi tasarladım ve ftp paneline cuteftp aracılığı ile ve hatta dreamweaver'ın kendi ftp eklentisiyle ve hatta browser üzerinden ftp sayfasını açarakta upload ettim.(Farklı farklı denemelerle) Dosyaların default sayfası index.html olmasına ve diğer tüm sayfaların gerekli linkleri verilmesine karşın, benim yüklediğim sayfalar yerine bir önceki sitenin sayfaları yayınlanıyor. Ben upload yaptıktan sonra 10 dk boyunca siteye erişim olmuyor, sonra da ftp panelde bulunmadığı halde eski site yayına giriyor. Firma ile bağlantıya geçtim ancak tasarlanan sitenin kodlarında bir problem olabilir diye bir cevap aldım. Ancak eminim herhangi bir yönlendirme ya da farklı bir görev içeren kod yok. Sebebi ne olabilir tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.

Herkese iyi günler.

Omerov

Profesör
Bütün dosyalari filezilla kullanarak atmayı deneyin eski silip yeniden kendi dosyalarınızı atın ve farkli tarayıcılardan farkli yerlerden giriş yapmayı deneyin ona göre sonucları yazın yardımcı olalım hocam

deathoath

Üyecik
Eski dosyaların hepsini silmiştim ama bi de Filezilla ile deneyeceğim, sonucu paylaşırım çok teşekkürler

Son mesajlar