FSP mi yoksa High Power mı?

Bu konuyu okuyanlar

SpeedyDevil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
1-FSP Hydro HD600 Power Supply.
2- High Power performance Gold GD HP1-J600GD-F12S 600W Power Supply.
3-XPG CORE REACTOR 650W 80+ Gold Full Modüler

Sizce bu ikisinde birisi mi yoksa başka kaliteli PSU tavsiyeniz var mı?
Şu anda Rampage redcore kasasını ve yanında gelen PSU'yu kullanmaktayım PSU bir kez değişti sistem daha 1.5 senelik ve hiç memnun değilim.

Arkadaşlar bu arada sistem;
AMD R5 2600.
ASUS Phoenix 1660 Ti.
ASUS Prime B450M-K.

PSU bütçe(max) = 800TL.

Son düzenleme:

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
Ben High Power ın dediğin modeli kullanıyorum ama fanı bozuk sanırım ses yapıyor çok yanaşıp, dikkatli dinleyince ama garantiye göndermedim sırf onun için normalde oturduğun yerden duyulmuyor çok az yani, onun dışında gayet güzel bir sıkıntım yok şuan. Psu hem gold hem de tüm koruma devreleri mevcut ve japon kapasitörlere sahip ve 12V kanalından neredeyse tüm gücü veriyor yani bir Psu dan istediğin ne varsa bu modelde var. Diğer FSP Psu su da çok iyi ama High Power barındırdığı özelliklerle daha önde.

SpeedyDevil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben High Power ın dediğin modeli kullanıyorum ama fanı bozuk sanırım ses yapıyor çok dikkatli dinleyince ama garantiye göndermedim sırf onun için onun dışında gayet güzel bir sıkıntım yok şuan. Psu hem gold hem de tüm koruma devreleri mevcut ve japon kapasitörlere sahip ve 12V kanalından neredeyse tüm gücü veriyor yani bir Psu dan istediğin ne varsa bu modelde var. Diğer FSP Psu su da çok iyi ama High Power barındırdığı özelliklerle daha önde.
Teşekkürler hocam yorumunuzu dikkate alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sinerji Bilgisayar: Hazır Sistemler, Oyun Bilgisayarları ve Notebook den ürün alınır mı ?

Son düzenleme:

EthemAslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
80
Buradaki en kaliteli ürün Core Reactor, fakat siz GD600 alın. Sisteminize yeterde artar, tam bir f/p ürünü. Bu arada şu da aklınızda bulunsun, PSU karşılaştırması yaparken markaya göre değil; modele göre karşılaştırma yapın.