Tavsiye FPS oyunlar için monitör bakıyorum: Excalibur 27" Gaming Monitör

erdenX

Öğrenci
Selam arkadaşlar en az 144Hz lik ekran yenilemesi olan monitör bakıyorum. Fiyat performans monitörü arayışındayım. Karşılaştırma sitelerinden muadillerine göre fiyatını başarılı bulduğum Excalibur 27" Gaming Monitörü almayı düşünüyorum.

Daha önce casper kullandım uzun süre sorun yaşamadan. Ama tek monitör olarak daha önce almamıştım.

Ürünü almayı düşünmeme neden olan özellikleri:

• 144 HZ Ekran yenileme
  • 1 ms tepkime süresi
  • QHD Panel
  • AMD Freesync
  • NVIDIA G-SYNC
  • LED Renkli Tasarım

Sizce Excalibur 27" Gaming monitör alınır mı ?

Excalibur 27" Gaming Monitör Özellikleri

-Uncar_Blood-

Profesör
Selam arkadaşlar en az 144Hz lik ekran yenilemesi olan monitör bakıyorum. Fiyat performans monitörü arayışındayım. Karşılaştırma sitelerinden muadillerine göre fiyatını başarılı bulduğum Excalibur 27" Gaming Monitörü almayı düşünüyorum.

Daha önce casper kullandım uzun süre sorun yaşamadan. Ama tek monitör olarak daha önce almamıştım.

• 144 HZ Ekran yenileme
  • 1 ms tepkime süresi
  • QHD Panel
  • AMD Freesync
  • NVIDIA G-SYNC
  • LED Renkli Tasarım

Işıkları resimdeki gibi yanmıyor ve TN panel yani ben önermiyorum şahsen

ASUS Tuf VG27VQ 27" 1ms Gaming Monitör Siyah bence CASPER gibi kötü markalar yerine ASUS gibi markaları alın

radtiyeraprap

Öğrenci

• 144 HZ Ekran yenileme
  • 1 ms tepkime süresi
  • QHD Panel
  • AMD Freesync
  • NVIDIA G-SYNC
  • LED Renkli Tasarım

Fiyatına göre özellikleri bence güzel. monitör piyasasına hızlı bi giriş ypamış Casper

alpsadik

Nothing is true, Everything is permitted
Yönetici
Moderatör
Fiyatına göre özellikleri bence güzel. monitör piyasasına hızlı bi giriş ypamış Casper
Monitör piyasasına hızlı giriş öyle kolay olmuyor. Bir hevesle arkadaşıma lenovo g27c-10 aldık color banding sıkıntısı var. Lg, Asus, Samsung gibi markalara yönelmenizi tavsiye ederim. Tam bütçenizi söylerseniz tavsiye verebiliriz. İnceleme izlediniz mi bilmiyorum ama Trdeki incelemelerin %90 ı sponsorlu. Oralara bakarak karar vermeyin.