Foxmarks'ın Adı Değişti

Alengirli

Dekan
Firefox yer imlerinizi birçok bilgisayar arasında senkronize etmenizi sağlayan Foxmarks servisinin yeni adı ve değişimin sebebi burada.

Bir süre öncesine kadar sadece Firefox kullanıcılarının favori adreslerini senkronize etme hizmeti veren ve bu nedenle adı "Foxmarks" olan servis, geçtiğimiz ay Internet Explorer ve Safari için de destek vermeye başlayınca, Firefox'u çağrıştıran bu isim ekibi zora soktu.

Fox Gitti X Geldi

Kısa sürede getirilen çözüm ise, markayı Xmarks şeklinde değiştirmek oldu. Firmanın yıllardır biriktirdiği verilerin kullanıma sunulduğu bir de web portalı açan Xmarks, burada yapılan aramalar sonucunda site bilgilerini ve benzer web sitelerini de görüntüleyebiliyor.
:: Xmarks servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Xmarks
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 

rise

Linux, Windows, ...
Yönetici
Moderatör
Kullanmıyorum.
USB hafızada yer imlerinin güncel halini saklıyorum.
 

balcis

Doçent
mevcut xmarks olarak değil de bayağı bir süredir foxmarks olarak kullanıyorum. eğer birden fazla işletim sistemi, bu sistemlerde birden fazla oturum, bu oturumlarda birden fazla firefox veya gezgin profili bulunduruluyorsa kullanımı elzem oluyor. varlığına şükrediyorum yoksa halim nice olurdu habire içe aktar dışa aktar günde en az 5-10 kere yapmam gerekirdi.
 

bendedim

Asistan
muhteşem bir programmış bu, iyi ki adı değişmiş de haber olmuş yoksa hayatt öğrenemezmişim. sağolsunlar.
 

astute

Asistan
kulanıyorum çook da memnunum.her formattan sonra tek bir eşleme ile tüm yer imlerin yerli yerinde...
 
Üst