Fox - Yaş 15

Siz bu tür programları doğru buluyormusunuz ?

• Evet

Kullanılan: 8 11.9%
  • Hayır

Kullanılan: 59 88.1%

• Kullanılan toplam oy
    67

Bu konuyu okuyanlar

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
bence atvdeki programdan daha süper olmuş bu işi duru yapabilir sadece :thumbup1::yes:

Katılmıyorum Programdaki kalite farkını izliyerek görebilirsin en azından ordaki çocukların her programda sunucunların söylediği gibi eğitimleri ve psikolojileri devamlı bir uzman tarafından Denetleniyor ve Fark ettiysen orada elemenme gibi birşey yok yane çocukları üzücek birşey yok ve her hafta kaliteli Sanatçılar katılıyor En azından bu program gibi çok müscehsen diil Burada sadece kızlar var jüri hep aynı her programda göz yaşı

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Şİmdiden başlıyolar kendilerinin oralarını buralarını sergilemeye... Toplum işte bu şekilde bozuyorlar Almanya'daki gibi gençleri köreltmeye çalışıyolar..

ioz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ATV deki yarışmaya rakip çıktı. Ama tam bir ünlü olma yarışı ne ses ne yetenek
Birde annelerine yıkmış sorumluluğu FOX gayet iyi Bu memlekette görün işte
ATV dekiler gerçekten çok yetenekli çocuklar.

Tam bir "Anasına bak Kızını al hikayesi"

tony_almeida

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bilerek evet'e oy verdim
hangi ******* bu evet'e oy verenler bakayım diye:D

Sadr-ı Cihan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Benim karşı çıktığım nokta şu:daha çocuk yaştaki insanlara büyük imajı veriliyor.Kıyafetlere bakar mısınız?Makyajlara bakar mısınız?Kızı sesi için mi çıkardınız yoksa kendini sergilemesi için mi?Anlam veremyiorum.Aynı yarışma "Bir şarkısın sen " de var.Bence çocukların sesi harika ama gel gör ki giydirilen kıyafetler, makyajlar.Çocuklar daha oturup kalkmasını bilmiyor ama bunlara giydirilen kıyafetlere bakın.

EzberimSin

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
artık bu tür yarışmaların sonu gelmesi lazım. izleyici bu tür yapımlara prim vermemesi gerekiyor. iki gün tv de izlendikten sonra yarışma bitiyor ve o insanlar bir boşluğa düşüyor. yazık ki çok yazık.

LaX

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Hayır. Yanlış buluyorum..