Forzafener kullanıcısının şok görüntüleri!!!

zafercem

Asistan
Bu sanırım winstoncash'ın evrim geçirmeden önceki son hali:D

İkide bir beni başka kullanıcı hesaplarıyla karşılaştırmayın. Elinizde bir kanıt var mı? Şakirtcanlar anlaşılan aşağıda vereceğim linkdeki yazı hoşunuza gitmedi. Oradan bir kuyruk acınız var. Bundan dolayı aklınıza bu çakallıklar:devil: geldi. O link hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikriniz nedir? Yayınlayayım mı?;)

Bu da söz konusu link

winstoncash

Profesör

İkide bir beni başka kullanıcı hesaplarıyla karşılaştırmayın. Elinizde bir kanıt var mı? Şakirtcanlar anlaşılan aşağıda vereceğim linkdeki yazı hoşunuza gitmedi. Oradan bir kuyruk acınız var. O link hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikriniz nedir? Yayınlayayım mı?;)

Bu da söz konusu link
:D:D:D:D

Yeşil ördek gibi daldııım göllereeee :D:D

forzafenerin görüntüleri dedik birader niye alındın :D

winstoncash

Profesör

İkide bir beni başka kullanıcı hesaplarıyla karşılaştırmayın. Elinizde bir kanıt var mı? Şakirtcanlar anlaşılan aşağıda vereceğim linkdeki yazı hoşunuza gitmedi. Oradan bir kuyruk acınız var. Bundan dolayı aklınıza bu çakallıklar:devil: geldi. O link hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikriniz nedir? Yayınlayayım mı?;)

Bu da söz konusu link

Yayınlama sakın, malım canım feda olsun.O görüntüleri kimse görmedi henüz, yayınlarsan darbe olur. :D:D:D:D

zafercem

Asistan
forzafener diyerek zafercem'e laf atıyorsunuzda ondan cevap veriyorum. Link hakkında bir fikrini alayım:D
Yoksa benden günah gitti:innocent:

Siz ışık saçanlar benimle başedebilir misiniz:)

Son mesajlar