Forza Horizon 4

Bu konuyu okuyanlar

Metinz_42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Forza horizon 4'ü nereden alabilirim birde pc den klavye ile oynanabiliyormu ?

il magnifico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Klavye ile oynanabilir ancak izlediğin videolardaki driftleri klavye ile yapmak zor olabilir. Bence kurabilirsen xbox kumandası ile oyna

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Bu tür araba oyunlarında klavye ile fazla zevk alabileceğini sanmıyorum çünkü durum şöyle.Eğer klavyede atıyorum sağa dönme tuşuna bastığında belli bir hareketi vardır örne kveriyorum teker 45 derece döner,bunu tuşa fazla veya az basmayla değiştiremezsin.Direksiyonda ise direksiyonu 10 derece döndür tekerde 10 derece dönsün,20 derece döndür 20 derece dönsün.Ne demek istediğimi anlamışsınız.
Direksiyen alacak bütçen yoksa ki bence direksiyon setleri çok pahalı,gamepad ile de oynayabilirsin,o da direksiyon gibi ince dönüşler yapmanı sağlar.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,906
Bu tür araba oyunlarında klavye ile fazla zevk alabileceğini sanmıyorum çünkü durum şöyle.Eğer klavyede atıyorum sağa dönme tuşuna bastığında belli bir hareketi vardır örne kveriyorum teker 45 derece döner,bunu tuşa fazla veya az basmayla değiştiremezsin.Direksiyonda ise direksiyonu 10 derece döndür tekerde 10 derece dönsün,20 derece döndür 20 derece dönsün.Ne demek istediğimi anlamışsınız.
Direksiyen alacak bütçen yoksa ki bence direksiyon setleri çok pahalı,gamepad ile de oynayabilirsin,o da direksiyon gibi ince dönüşler yapmanı sağlar.
Basma gücüne değil sayına göre yani W yi bırakıp D ye bassa sonra birazcıkçık W ye bassa yani tam anlatamadım ama işte öyle.

Son mesajlar