forumtutkusu.com rezilliği

Bu konuyu okuyanlar

Coolumsu

Öğrenci
Forum Tutkusu adında bir forum var. 3 senedir üyeydim. Ancak o kadar saygısız ve küfürbaz adminlere ve kalitesiz bir ortama sahip ki.. Forumda zerre saygı yok. Herkes birbirine hakaret küfür ediyor. Yönetim adaletsizlik üç beş asosyal kız grup kurmuşlar.. Melek yüzlü şeytan tabiri en çok bu forumun yöneticilerine uyuyor.

En çirkin yönleri de kendilerini saygılı kibar gibi sunmaları, yani büyük bir ikiyüzlülük de hakim forumda..Ben artık girmeyeceğim o foruma, bilmeyen tanımayan arkadaşlar içinde uyarı yapayım. Büyük bir kalitesizlik ve ve vakit kaybı.. Moderatörlük seçimleri en çok yalakalık yapana veriliyor.. Zaten forumun admını olan Painfully denen kız Psikolojik olarak sorunlu.. Travmalarla dolu bir geçmişi var..

Şikayet yapıyorsun ilgilenen yok. Admin gelmiş hakaret edenleri uyarmak yerine benle tartışıyor.

Üyeleri üzerinden ego kasıyorlar.. Yazık ne deyim acınacak haldeler, üyeye küfür ettiriyorlar adminde onun yanında iş tutuyor. Çoğu üyeler zaten adminlerin açtığı multi kız üyeler tüm hesaplar olduğunu düşünüyorum tek yerden ama bunu da saklıyorlar..

Hiçkimseye tavsiye etmem. Ruh sağlığınızı seviyorsanız bu siteden uzak durun :)

xKemalC

Doçent
Özel başlık
Porçay izliyorum.
Forum Tutkusu adında bir forum var. 3 senedir üyeydim. Ancak o kadar saygısız ve küfürbaz adminlere ve kalitesiz bir ortama sahip ki.. Forumda zerre saygı yok. Herkes birbirine hakaret küfür ediyor. Yönetim adaletsizlik üç beş asosyal kız grup kurmuşlar.. Melek yüzlü şeytan tabiri en çok bu forumun yöneticilerine uyuyor.

En çirkin yönleri de kendilerini saygılı kibar gibi sunmaları, yani büyük bir ikiyüzlülük de hakim forumda..
Ben artık girmeyeceğim o foruma, bilmeyen tanımayan arkadaşlar içinde uyarı yapayım. Büyük bir kalitesizlik ve ve vakit kaybı.. Moderatörlük seçimleri en çok yalakalık yapana veriliyor..

Üyeleri üzerinden ego kasıyorlar.. Yazık ne deyim acınacak haldeler, üyeye küfür ettiriyorlar adminde onun yanında iş tutuyor. Çoğu üyeler zaten adminlerin açtığı multi kız üyeler tüm hesaplar olduğunu düşünüyorum tek yerden ama bunu da saklıyorlar..

Hiçkimseye tavsiye etmem. Ruh sağlığınızı seviyorsanız bu siteden uzak durun :)
İnsanda merak oluşturuyor şimdi girip bakacağım :)

Coolumsu

Öğrenci
Konu kapatılmayacak mı? Birisi technopat olayını yazmıştı konu kilitlenmişti.
Technopat ile bu forumu mu kıyaslıyorsun? Bu tarz forumlar, shiftdelete technopattan falan çok farklıdır. Tevhopat olayını bilmiyorum ayrıca, ben gördüğüm bizzat kendi yaşadığım şeyleri yazdım. Delilli çok daha şey yazılır bu forum hakkında ama vaktimi harcamak istemediğimden özet geçtim :)

Bana sorarsanız şuan için en kaliteli forumlar teknoloji forumlardır. Çünkü bir seviye vardır. Bu tarz yerler sana şu kadarını söyleyeyim: Bir egoist admin ve genelde ona kraldan daha çok kralcılık yapan tiplerden oluşur.

Böyle yerlerde kimse vakit kaybetmesin dikkatli olsun diye iyi amaçla açtım konuyu :)

Sibraius

Rektör
İçerik Ekibi
Özel başlık
J.Fla
Technopat ile bu forumu mu kıyaslıyorsun? Bu tarz forumlar, shiftdelete technopattan falan çok farklıdır. Tevhopat olayını bilmiyorum ayrıca, ben gördüğüm bizzat kendi yaşadığım şeyleri yazdım. Delilli çok daha şey yazılır bu forum hakkında ama vaktimi harcamak istemediğimden özet geçtim :)

Bana sorarsanız şuan için en kaliteli forumlar teknoloji forumlardır. Çünkü bir seviye vardır. Bu tarz yerler sana şu kadarını söyleyeyim: Bir egoist admin ve genelde ona kraldan daha çok kralcılık yapan tiplerden oluşur.

Böyle yerlerde kimse vakit kaybetmesin dikkatli olsun diye iyi amaçla açtım konuyu :)
Sen yanlış anladın. SDN forum'a technopat rezilliklerini yazmıştı.

HÜDHÜD

Dekan
Özel başlık
HAKÎKAT
Uyarı: Siteye şöyle bir bakmak için girildi ve fakat hemen yarım saat içinde ip adresleri üzerinden saldırı ve/veya erişim sağlama uyarıları alındı !!!

İp adresleriniz üzerinden tehlike durumu oluşabilir.

Tam sekiz tane saldırı girişimi olmuş ben bu mesajı yazarken...

Rchive

Profesör
Cezalı
Technopat konusunu açan bendim ve o banı da 10.sınıfa giden bir çocuk atmıştı bana. Cezamı çektiğim ve bir şey yapmadığım halde 1 yıl ban yedim. Technopat ile ortak yönleri var zaten. Orada da yalakalık bolca var. Çoluk çocuk yüzünden kanser oluyoruz. Buyrun:

Coolumsu

Öğrenci
Uyarı: Siteye şöyle bir bakmak için girildi ve fakat hemen yarım saat içinde ip adresleri üzerinden saldırı ve/veya erişim sağlama uyarıları alındı !!!

İp adresleriniz üzerinden tehlike durumu oluşabilir.

Tam sekiz tane saldırı girişimi olmuş ben bu mesajı yazarken...
Ne olduğu belirsiz bir site ya güvenilmez. Pain nickli egoist bir kız tarafından yönetilen güvenilmez bir forum..

Technopat konusunu açan bendim ve o banı da 10.sınıfa giden bir çocuk atmıştı bana. Cezamı çektiğim ve bir şey yapmadığım halde 1 yıl ban yedim. Technopat ile ortak yönleri var zaten. Orada da yalakalık bolca var. Çoluk çocuk yüzünden kanser oluyoruz. Buyrun:

beni hatırlıyor musun claus hugo strendberg ben sende neşeli enginar olmalısın değil mi

BMW_M4

Doçent
1607001368294.png

En iyi kavşak olma sanatı. ;)

Coolumsu

Öğrenci
rezil bir yer gerçekten çok haklısın.
rezil bir yer gerçekten çok haklısın.-
Aklın yolu bir.. :)
Forum Tutkusu Rezilliği işte .d .d

Ben daha ne saçmalıkla gördüm üç beş kız üye resmen grup kurmuşlar saçma egolar falan.. :D
Konularda onedio falan gibi sitelerden aşırma konular :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar ne ki off diyorum ya 1 ay takıl o foruma saçmalıklardan bıkarsın yani :D :D
Akla ziyan hareketler :D Sırf admin diye saçma sapan asosyal kişilere öyle acayip övgüler yapıyorlar ki :D

SDN Son Haberler

Son mesajlar