Forumdaki "Kullanıcı Adı"nızın Anlamı Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
324
sizin kullanıcı adınızın anlamı nedir?

@elatreiNN
@Ceon
@Jarvisit
6 yıllık arkamdan bıçaklayan bir arkadaşım bir animenin adından benim için Coen kullanıcı adını bulmuştu. O kullanıcı adını yanlış hatırlayıp Ceon kullanıcı adını kullanmaya başlamıştım. O günden bu güne kadar bu kullanıcı adını kullanıyorum.

Reaksiyon puanı
268
Forumda bir çok farklı kullanıcı adı (nick) var. Fakat anlamlarını bilmiyoruz.

Bazıları kısaltma, bazıları ingilizce vs..

Peki bu kullanıcı isimlerinizin anlamı nedir ve niye bu ismi kullanıyorsunuz?

Ben başlayayım.

Kamtarir, çatık kaşlı demek :) Söylenişi hoşuma gidiyor, yoksa çatık kaşlı değilimdir.

Ekli dosyayı görüntüle 120203
Zamanında zalim ve TDK kurallarına *sözde* dikkat eden fakat adı Türkçe bile olmayan sitenin tuzağına düşüp yaptığı yanlışı anlayınca kaçan bir masumdan esinlendim (yoo ben falan değilim saçmalamayın)

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Zamanında zalim ve TDK kurallarına *sözde* dikkat eden fakat adı Türkçe bile olmayan sitenin tuzağına düşüp yaptığı yanlışı anlayınca kaçan bir masumdan esinlendim (yoo ben falan değilim saçmalamayın)
Bende ordan yönetime sövüp gelmiştim

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Eski nickim Ambassador'du bir dostum kullanıyordu rica ettim sürekli ben kullanmaya başladım(kayıtlı olduğum tüm forumlardaki adımdı),sonra bir ara dedim değişim zamanı bisikletimin markasını kullanmaya başladım lakin onun anlamı da ilk nick adımla aynı oldu sadece yazılışı farklı(almanca) tarafsız ve büyük elçi anlamı var ben adaletli diye düşünüyorum.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
6 yıllık arkamdan bıçaklayan bir arkadaşım bir animenin adından benim için Coen kullanıcı adını bulmuştu. O kullanıcı adını yanlış hatırlayıp Ceon kullanıcı adını kullanmaya başlamıştım. O günden bu güne kadar bu kullanıcı adını kullanıyorum.
Ooo, altından derin hikaye çıktı.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Benimki TR Efsane
Yani tr türkiye demek
efsaneninde anlamını biliyorsunuz
Türkiye nin efsanesi gibi bişey demek istedim