Forumda sizi en çok mutlu eden olay, yardım ya da en nefret ettiğiniz durum nedir? Forumla ilişkili önemsediğiniz olaylar nelerdir?

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Benim foruma ilk giriş sebebim aslında bir devlet kuruluşuna olan kızgınlığımı dile getirmekti ki hala kızgınım :D O kuruluş da "BTK" dır. Aklımda hiç forumda yazı yazmak yoktu aslında, takılmayı düşünmüyordum ama zamanında çokça donanım haberden yararlandığım olmuştu fakat oranın bazı kısıtlayıcı üyelik işlemleri vardı sanırsam, o yüzden tasarımı kolay, üyeliği basit gelen burayı tercih etmiştim. Sonra donanım sıkıntıları, sorunları üzerine biraz eğileyim dedim; maksat muhabbet olsun, yardımımız dokunsun dedik ve böylece bi ortam oluştu :) Bu olayın başlangıç hikayesi...

Forumda en mutlu olduğum anlar; sorunlara, sıkıntılara çözüm olabildiğimizde kişilerden Allah razı olsun, demeleri veya teşekkürlerini belirtmeleri ya da onların da başkalarına yardım konusunda katkıda bulunmaları şeklindedir.

Siz de konu konuyu açar şeklinde muhabbete ortak olursanız eminim ki güzel paylaşımlar çıkacaktır.

saphary

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Beni en çok mutlu eden olay forumda donanım hakkında bilgili kişilerin olması. En nefret ettiğim değilde sevmediğim durumlardan birisi aktifliğin az olması. Forumla ilişkili önemsediğim olay yok ?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Beni en çok mutlu eden olay forumda donanım hakkında bilgili kişilerin olması. En nefret ettiğim değilde sevmediğim durumlardan birisi aktifliğin az olması. Forumla ilişkili önemsediğim olay yok ?
2003den beridir aktif forum kullanıcısı olarak diyebilirim ki bu forumların Ne yazık ki kaderi böyle oluyor üyeliğimin olmadığı forum yok gibidir keza modluk vs şeylerde yapmışımdır,alıntı çalıntı ne dersen de resimli videolu konu anlatımları sırf insanlar bir şeyleri yapamadığı zaman dosya boyutuna bakmaksızın indirip nerede ne yapmaları gerektiğini anlatarak yada resimli videolu desteklerimi bundan 10 sene öncesine kadar yapıyordum,ama insanlar sadece tüketmeye odaklı olunca ve sadece ufak bir teşekkürü bile vermeyip ben zaten biliyordum kibiriyatında oldukları için ve hayatın bize getirdiği yükümlülüklerim değişince bende açıkçası saldım hiç bir şeyi takmıyorum Allah ve Kuran-ı Kerim bana yeterli geliyor buralarada arada bir girip kafa dağıtıyorum yeni bilgiler vs ler için onun dışında yaşasın ilahi adalet . ((=

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Daha serbest bir ortam diğer forumlara göre. Daha özgürce ve rahat bir şekilde kendini anlatabiliyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reklamlar sinirimi bozuyor sağdan soldan.

Son düzenleme:

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Birilerine yardımcı olmak veya birilerinin bana yardımcı olması beni mutlu ediyor.

Hem SDN hem de DonanımHaber'e üye olma hikayemin başlangıcı söyleydi:
Arkadaşıma babası yurtdışından telefon getirmiş ama telefonu bir operatörün simi için kilitlenmiş. Başka sim kart takınca sim çalışmıyor. Operatör de Fransa'da. Unlock yani kilidi açmak için bayağı araştırma yapmıştım ama forumlarda ücretsiz bir yol bulamamıştım. Sonunda bu işi kendi çabamız ile hallettikten sonra nasıl ücretsiz unlock yapıldığı ile ilgili konuyu daha çok insana ulaşması için hem DH hem de SDN forumda açtım. Forumlara giriş hikayem buydu.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Daha serbest bir ortam diğer forumlara göre. Daha özgürce ve rahat bir şekilde kendini anlatabiliyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reklamlar sinirimi bozuyor sağdan soldan.
opera tarayıcı kullan ((=

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
bir iki kafa insan var. ayni konuya denk gelirsem iyi sinerji yakaliyorum. gulunmelik konular da aciliyor bazen.

sevmedigim yani her iki konudan birinin "x liraya telefon onerisi" olmasi ve oyun kulturunun fazla populer, yuzeysel ve zamane turu kalmasi.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Sevmediğim şey bazı insanlara yardım edince bir teşekkürü çok görmeleri.
Sevdiğim şey ise, sevdiğim alan olan teknoloji ile ilgili bir sürü şey öğrenmek.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Forumun sevdiğim yanı iyi anlaştığım birkaç insan olması ve her konu hakkında yardım etmeye çalışan kişilerin olması.