Forumda Siyaset Bence Yasaklanmalı.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce Siyaset Yasaklanmalı mı?

 • Evet

  Kullanılan: 13 46.4%
 • Hayır

  Kullanılan: 12 42.9%
 • Gereksiz Konu

  Kullanılan: 3 10.7%

 • Kullanılan toplam oy
  28

astegon

Profesör
Eğlenceli olabilir ama bazı kişiler çok ciddiye alıyor gibime geliyor.
Valla doğru diyorsunuz. Ciddiye alıyor olabilirler. Ben eğleniyorum. Çünkü partizan gözlüklü muazzam kişiler turnusol kağıdı gibi çıkıyorlar ortaya. Onlar farklı bir yörüngede dolanıyorlar. Gerçekleri konuşuyoruz. Efendice. Genelde bana hakaret ediyorlar. Ben sadece gülüyorum. :)

Hayal dünyalarını sarmalayan perdeden ışık sokuyorum içeriye. Rahatsızlıkları bundan :)
 

CoderxL

Doçent
Eleştirmek Fikirlerinizi iyi veya Kötü Dogru veya Yanliş Belırtmek Kendiniz adına Kırmadan Yerinde yapıldıkca Sorun Olmaz ama Bazı Kişiler Burasi TBMM Gibi Eline Ordan burdan Yalan Yanlıs Haberler gecip KONU Acan Bir Cok Kişi Görüyorum,Aslı Astari Olmayan Haberleri Bile Yayınlamak Aslında Siyaset adına Bişey Bılınmedıgınınde Bir Gerceği, Sadece Burdamı Hayır, Her yerde Bu Tarz Seyler var, Konu Acarken Gercekci, ve Dogru Olmasına Dıkkat edılırse Hıc Bir mahsuru yok,Elestırın, Yanlıslarınızı veya Dogrularınızı Sunun kı Hep beraber bazı seylerı görelım En azından Sızınde Gördugunuz Bızım Görmedıgınızı..
 
Forum ak partili dolu ondan sarduakar'ı kimse sevmiyor :D
Evet, bazı kimseler AKP'li. :D Ben AKP'li olabilirim, bazı CHP'liler de var.

Forumda siyaset bence yasaklanmalı siz ne düşünüyorsunuz?
Evet, bence de yasaklanmalı siyaset. Çünkü burada herkesin görüşü farklı. Bazı kimseler alakasız bir şekilde siyaset için tartışıp atışabiliyorlar. @astegon seni çok iyi anlıyorum :D Ben ise sakinliği seviyorum ve fazla eleştiriye açık birisi değilim. Ha bu arada, eleştiriye fazla açık olmayan ve Vektör gibi kimseler karşınıza çıktı ise vay halinize, kötü ve banlı son olabiliyor. Ayrıca SDN'e güven azalıyor ve olumsuz, eleştirisel yorumlar artıyor.
 
Son düzenleme:

The Judge

CR.cryp
Yönetici
Moderatör
Bu konu bölüm açılmadan önce de tartışılmıştı ki benim oyum olmaması yönündeydi.
Sonuç olarak konu açıldı rahatsız mıyım değilim, her ne kadar siyasetten bi haber kişiler, yalan yanlış haberler-iftiralar şeklinde konular açılıp yorum kısmında tartışılsa da dönüp bakmadığım için sorun etmiyorum :)

Zaten o bölümde yazan kişilerde aşağı yukarı aynı :)
 
Ben gereksiz bir konu diye oyladım. Keşke insanlarımız buradan ya da başka bir yerden siyaset konuşmanın ülkenin sorunlarını düzeltmeyeceğini fark edebilse... Gerçekten ülkesine yardım etmek isteyen kendisine bir amaç belirler ve en azından sorunlardan birini çözer. Bu sorun ekonomik, politik, ticari sorun ve eğitim, ulaşım sorunu vs. olabilir. Aksi takdirde çoban gütmeye, koyun da güdülmeye devam eder ve sadece "meler" dururuz.

"Bir ülkede edebiyat ve sanattan çok siyaset konuşuluyorsa o ülke üçüncü sınıf bir ülkedir." Nietzsche
 

Görkem Say

Arise, arise Riders of Theoden!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Siyaset başlığı açılmadan önce bunu oylamaya sunmuştuk. Çünkü bu yönde çok fazla istek geliyordu. Oylama sonucu açılsın seçeneği üstün çıktı. Ben bile açılmasın yönünde oy kullanmıştım ama genel memnuniyet için açma kararı aldık. Kısa süre içerisinde bu bölümün kaldırılması zor. Aradan süre geçtikten sonra tekrar bir oylama yapıp çıkan sonuca göre karar verebiliriz.
 

OzkanK.

Profesör
Bence de yasaklanmalı.
Zaten konu açan tek bir kişi var siyset bölümüde. Ayda 1-2 defada Ülke genelini ilgilendiren 1-2 konu açılırsa açılıyor işte.
Amaçsızca kopyala yapıştır yalan yanlış dayanağı olmayan haberler görünce cevap veresim geliyor anlamsız oluyor forum için siyaset. Haber yalan kaynağı yalan ortaya çıkınca hemen bir kıvırma 10 sene önce şöyle olmuştu 15 sene önce şunu demişler diye dönüyor. Konu başlığı ile içeriği sapıyor.
Bir konu açılırken konun anlamı olur bir sorusu olur ben anlayamadım burda ne demek istemişler yada bu konu hakkında görüşüm şudur şöyle yapılsa sizcede iyi olmaz mı flan gibi konu başlıkları olur.
Sözde ben tarafsısız deyip aşırı muhalif ve terör örgütü yandaşı ne kadar yayın varsa ordan haberleri hiç tehit etmeden araştırmadan Google amcaya bile sormadan direk kopyala yapıştır yapılıyor. Ve konunun bir sorusu ana fikri yok havada birşey. Ben yalan yanlış sallayımda 3-5 kişi inansa yeter havasında.
 

Sardaukar

Profesör
Yasaklı
Vay ve.

Okurken ben utandım

Şoplu montajlı resimler paylaşan üyeler gelmiş asılsız haber paylaştığımı söylüyorlar

Güler misin ağlar mısın
 
Üst
stat counter