forumda mesaj yazinca,cevap yazinca ve bildirim kismina girince bu yaziyor.

Bu konuyu okuyanlar

game_DEV

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir
bu yazinin gelmesi neden ola bilir?
bilen varsa lutfen yazsin.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Site ile ilgili o sorun, bazen arada sayfa donuyor açılmıyor

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Evet, bu da var tabii, bazen güvenlik sebepleriyle bilerek mi yavaşlatıyorlar yoksa başka bir sebep mi var bilemiyorum ama her zaman olmasa da sitenin kendi sorunları da bazen etkili olabiliyor diye düşünüyorum.
Aklıma saldırı geliyor benim çünkü o derece donmasını bu da sebebi olabilir, siteye saldırı yapıyorlarsa direkt donma, kasma olur sitede

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Aklıma saldırı geliyor benim çünkü o derece donmasını bu da sebebi olabilir, siteye saldırı yapıyorlarsa direkt donma, kasma olur sitede
Saldırı her zaman olan bişey değil. Tarihinde belki bir veya iki defa oldu biliyorum. Ama yine de yönetici arkadaşları teyakkuzda tutmaya yetiyor! :)

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Saldırı her zaman olan bişey değil. Tarihinde belki bir veya iki defa oldu biliyorum. Ama yine de yönetici arkadaşları teyakkuzda tutmaya yetiyor! :)
Tarihte bir iki kez olmaz, ddos saldırısı her an hatta her gün olur, yeter ki siteye uyuz olan birisi olsun. Göz önünde olan her siteye yaparlar bunu :D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Tarihte bir iki kez olmaz, ddos saldırısı her an hatta her gün olur, yeter ki siteye uyuz olan birisi olsun. Göz önünde olan her siteye yaparlar bunu :D
Rutin ddos saldırısından ziyade ciddi zararlar verebilecek kapsamlı saldırıları kastetmiştim aslında.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Rutin ddos saldırısından ziyade ciddi zararlar verebilecek kapsamlı saldırıları kastetmiştim aslında.
Sayfanın hata vermesi, sunucunun çevrim dışı olması. Bakmadım ama internette site geçmişinden ulaşılıyor bu bilgilere. O günlerini bilmiyorum ama bahsettiğiniz siteyi kullanılmaz hale getirme durumu