Forumda hata : "Bu işlemi gerçekleştirmek için 195 saniye beklemelisiniz" !!!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Farklı konularda mesaj yazdıktan sonra bu hata ile karşılaşmaya başladım dünkü güncellemeden sonra...
1578942557680.png

Bu gibi bir yola neden başvuruldu? Siteye mesaj saldırısı filan mı oldu da böyle bir hatayı bize kısıtlama ile gösteriyorsunuz :( Üzücü bir durum. Yeni üye mi sayılırız anlamadım, bilinen forum kullanıcılarıyız yani...

TRTURKEYTR

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Moderatör
Sizlere daha iyi forum deneyimi sunulması için bazı işlemler yapılıyor, bu işlemler sırasında böyle hataların oluşması gayet normal.

Saldırı olmuş belli, yoksa niye böle önlem alınsın ki... Daha hassas ayarlar da yapılamamış 😁

Klasik yönetici açıklaması :

Sizlere daha iyi forum deneyimi sunulması için bazı işlemler yapılıyor, bu işlemler sırasında böyle hataların oluşması gayet normal.

Creative

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Admin
Söz konusu sorun sunucuların aktarılmasından kaynaklanmaktadır, çünkü aktarımlar yapılırken forum üzerinde hali hazırda işlem yapılmaktadır.
İşlem sırası gecikmesi yaşanması olası bir davranış olarak görülebilir.

Klasik bir yönetici açıklaması olmamıştır umarım. :)

Söz konusu sorun sunucuların aktarılmasından kaynaklanmaktadır, çünkü aktarımlar yapılırken forum üzerinde hali hazırda işlem yapılmaktadır.

Aynen sabırlı olmak siz yöneticilere, soru sormak biz üyelere ... 😇 Kolay gele, bu açıklama daha inandırıcı en azından.

1578994972988.png

Forumda arada sırada donmalar sonrası böyle hatalar oluyordu ama son zamanlarda daha bir sıklaştı sanki... Başka site ve sayfalar normal çalışıyor.

TRTURKEYTR

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Moderatör

Bu sebepten dolayı bu hatalar gerçekleşiyor.

Waddler

Profesör
şuan forum çok mu yavaş bana mı öyle geliyor, bir de sürekli şu hatayı alan ben miyim hani host felan yazan?

Creative

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Admin
Merhaba Arkadaşlar;

Şuan forum ile alakalı sunucu güncellemeleri ve hataları ayıklanmakta, onun için bazen hatalar alabilirsiniz. Bu normal bir durum.

Sabrınız için teşekkürler.

Sorması ayıp sunucu değiştirmeniz kaç gün sürer, işler ne zaman rayına oturur, site ne zaman düzgün ve sorunsuz çalışır?

ScreenHunter 119.png

stat counter