Forumda göz göre göre düşünce özgürlüğümün kısıtlanması

Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Merhabalar
Beni çoğunuz bilir aranızda elbette bilmeyeniniz de vardır. Orası çok fazla önemli değil. Yaşadığım tatsız bir olayı anlatmak istiyorum. Belki bunları dediğim için kalıcı bile banlanabilirim bilemiyorum. Eğer banlıysam bilin ki bu sebepten dolayı banlanmışımdır. Kuralları ihlal eden birisi değilim. Kasım ya da Aralık ayında olması lazım açtığım 2 konu sebepsiz yere çöpe atıldı. Açtığım konudan bir örnek resim.

1613408422511.png

Açtığım ikinci konunun elimde fotoğrafı yok. Açtığım konuda bir moderatörü eleştirmiştim. Aramızda ki meseleyi hallettik o problem değil ancak sözde düşünce özgürlüğüne önem veren bir forumun yaptığı doğru bir davranış olduğunu düşünmüyorum.
Her neyse belirli bir süre sonra konuları çöpten çıkartmak istedim. Konuştuğum moderatör konuda sadece kural ihlali yaptığımı belirtiyor. Hangi kural ihlali yaptığımı soruyorum ondada tık yok. Bu konuda kural ihlali ne olabilir onu da anlamışta değilim. Yaptığım kural ihlali forumu ya da yöneticisini eleştirmek olsa gerek. Sitede başka siteleri kötüleyen konular aşırı fazlayken benim açtığım iki konu sanırım kural ihlali oldu. Diyeceklerim bu kadardı sadece içimi dökmek istedim kalın sağlıcakla.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Gördük düşünce özgürlüğü diyipde özelden saygısızlık yapanları. O yüzden ne banlarız ne de bir şey deriz kendiniz çalıp kendiniz oynarsınız her zamanki gibi.

Son düzenleyen moderatör:

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Gördük düşünce özgürlüğü diyipde özelden saygısızlık yapanları. O yüzden ne banlarız ne de bir şey deriz kendiniz çalıp kendiniz ouynarsınız her zamanki gibi.
Abi benim saygısızlık yaptığımı nerede gördün? Yaptıysam da gösterir misin herkes bilsin. "kendiniz çalıp kendiniz ouynarsınız her zamanki gibi." ben sadece düşüncemi belirten konu açıyorum. Sırf konu açtım diye nedir bu kin? İlla sen olmak zorunda da değilsin herhangi bir yönetim ekibinde ki yetkiliye ne zaman bir saygısızlığım kusurum oldu? Ben buradayım, yaptığım bir hata varsa telafi edeyim ancak hatırladığım kadarıyla yok. İnsanlık hali unutkanlık olabilir söyleyebilir misin?

Son mesajlar