forumda çocukların olması sakıncalımı

Bu konuyu okuyanlar

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
14 yaşındayım kuralları teker teker okudum bir kez bile küfürle karşılaşmadım böyle bir ortamda çocukların olmasının bir sakıncası yok bence :)

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Bence bir sakıncası yok, bilgi edinebileceğiniz yerlerden bir tanesi de forumlardır. Küçük yaşta teknolojik bilgisini geliştiren çocuklar ileride çok güzel şeyler başarabilir.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
15 yaşındayım.İnternetle buluştuğum günden beri forumlarda gezinirim.Bu benim genel olarak teknoloji bilgimi ve genel kültürümü arttırdı diyebiliyorum.
Bazen konu açtığımda benden küçük arkadaşlar bana yardım edebiliyorsa bir gelişme var demektir.Instagram gibi boş bir yerde takılmaktansa burada takılmak daha sağlıklı...

Berat6767

Asistan
Reaksiyon puanı
66
15 yaşındayım.İnternetle buluştuğum günden beri forumlarda gezinirim.Bu benim genel olarak teknoloji bilgimi ve genel kültürümü arttırdı diyebiliyorum.
Bazen konu açtığımda benden küçük arkadaşlar bana yardım edebiliyorsa bir gelişme var demektir.Instagram gibi boş bir yerde takılmaktansa burada takılmak daha sağlıklı...
O zaman sakla bitcoini gelir zamanı

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
14 yaşındayım kuralları teker teker okudum bir kez bile küfürle karşılaşmadım böyle bir ortamda çocukların olmasının bir sakıncası yok bence :)
Ben de teker teker okudum ama adam sana yaşından dolayı ezik gibi davranınca forum developer da durduramıyor (o değilde mesajı yazarken windows explorer reset attı kendine :D)

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Kendini çocuk gibi yapanlar daha sakıncalı ;)

Reaksiyon puanı
6,381
Bence bilip bilmeden her konuya atlamadığı sürece, konularda bilmeden laf atmadığı sürece, diğer üyeleri rahatsız etmediği sürece sakıncası yok. Her şey yaş değil diye düşünüyorum. Veya forumda ki bazı sorunların 15 yaş altını atınca düzeleceğini düşünmüyorum. Düşünceleriniz, yazdıklarınız düzgün olduğu sürece yaş önemsiz. Yaşa neden bu kadar takılıyorsunuz? Bazı yaşı küçüklerin yaptıkları yüzünden neden diğer tüm yaşı küçüklere aynı davranıyorsunuz veya hepsine forumda olmalı, ya da olmamalı diyorsunuz? Her şey yaş değil.