Forumda çıkan hürriyet reklamı

apotaha

Asistan

orda reklam olmasına karşı değilim ama hürriyetin reklamı olmasın mümkünse... saçma sapan insanı yönlendiren yazılar resimler koyuyorlar.. seks üzerinden tık almaya çalışıyorlar... ben de bu olaya heryerde sinir oluyorum...

bu reklam yerine başka bi reklam konulursa çok makbule geçer...

buraya 18 Kasım'da da bi konu açmıştım ama kimse cevap vermemişti bana ilgilenen yok... yine verilmiycek heralde pek umudum yok

scorpion

Rektör
Yasaklı
O sitede SDN reklamida vardi. Bundan dolayi karsilikli reklam yaptiklarini düsünüyorum.

Bastada belirttim: Bu yahudi yalakalarinin reklamini kaldirin diye. Konularin haber ile alakasi yok, bildigin online erotik dergisi.

friendly

Rektör
AdBlock uygulaması ile engelleyebilirsiniz arkadaşlar.
Ben reklamın çıktığı gün hallettim o işi.

uma350

Profesör
Hürriyet işte ne bekliyorsunuz ki.. Hepsi aynı bunların.
Ben de adblock ile hallettim. Biraz uğraştım ben nedense tek tek resimleri linkleri falan filtrelemek durumunda kaldım.
Ama oldu nihayetinde..

apotaha

Asistan
O sitede SDN reklamida vardi. Bundan dolayi karsilikli reklam yaptiklarini düsünüyorum.

Bastada belirttim: Bu yahudi yalakalarinin reklamini kaldirin diye. Konularin haber ile alakasi yok, bildigin online erotik dergisi.

çok haklısın

- - - Mesaj Güncellendi - - -

çok haklısın

Mg.

Profesör
Benim adblock nedense engellemiyor onu.. Kim kardis vardı bir ara herhalde o siteydi

Kurt Cobain

Profesör
Ya arkadaşlar bendede adblock var ama birtürlü engelleyemedim. Bilen yapan birazcık kısa anlatmayla yardımcı olabilirmi ?

honline

Profesör
Engellemek çözüm değil forum yönetiminin biraz daha duyarlı olması lazım yok neymiş Kim Kardashian popsunda bardak taşımış tam bir hafta durdu özellikle ortaya cinsel içerikli reklamı koyuyorlar.

rawkid

Dekan
Fantaziler felan dedim noluyo ..
Gecen haftaki icerik zaten direk +18 di. Haber koyunda sunlara el atın.

Nemre

Profesör
Hürriyet Zaten haber sitesi olmaktan çıktı, kendileride bunun farkında, o yüzden çıplaklık ile tık almaya bakıyorlar.Dervişin fikri neyse zikride odur hesabı, Hürriyetin kime hizmet ettiğini artık herkes biliyor.Engellemek çok kolay, forum yönetimine bişey diyemem, ekmek parası işte, ama daha seviyeli bir reklam koyabilir SDN.

sleeper

Asistan

orda reklam olmasına karşı değilim ama hürriyetin reklamı olmasın mümkünse... saçma sapan insanı yönlendiren yazılar resimler koyuyorlar.. seks üzerinden tık almaya çalışıyorlar... ben de bu olaya heryerde sinir oluyorum...

bu reklam yerine başka bi reklam konulursa çok makbule geçer...

buraya 18 Kasım'da da bi konu açmıştım ama kimse cevap vermemişti bana ilgilenen yok... yine verilmiycek heralde pek umudum yok

Adblock kurulu ise reklama sağ tıkla altta adblock a tıkla ok işaretini sağa kaydır reklam yok olunca engelle de bitsin.