Forumda Banlanan Üyenin Multi hesap Açıp kendi mesajlarını beğenmesi...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,070
Üzüldüm Fena konular açardı, ortalık darmaduman olurdu? İyi bir arkadaştı aslında sinirlenip kimseye karşı ağzını tutamadıysada insanlık hali.

Kimse kimseye hakaret etmemeli aslında ama etrafta öyle bir olaylar gelişiyor ki vay bee ister istemez kimse sinirlerine hakim olamıyor

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59
IP adresi temiz olabilir dün hesap açan birinin forumda 1-2 yıllık üyeleri tanıması yazdığı mesajlar söylediği söylemler aktif forum kullanıcısı olduğu belliydi.

Bir insan yeni girdiği forumda her önüne gelene atar gider yapar mı :D
Evet, büyük bir kin beslemiş olmalı.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Beğeni kasmamın nedenini hiç anlayamayacağım galiba. Beğenin fazla olsa ne olacak? Fazla olmasa ne olacak. Yani ben öyle düşünüyorum. Ben her türlü aynı şeyi söylerdim.
.

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Üzüldüm Fena konular açardı, ortalık darmaduman olurdu? İyi bir arkadaştı aslında sinirlenip kimseye karşı ağzını tutamadıysada insanlık hali.

Kimse kimseye hakaret etmemeli aslında ama etrafta öyle bir olaylar gelişiyor ki vay bee ister istemez kimse sinirlerine hakim olamıyor
Siz deyince fark ettim. Süreli ban yedi sanıyordum. Hesap temelli yasaklanmış. Yeni bir multi açtığına eminim. Belki şu anda bunu o hesapla okuyordur. Bu arada yazık olmuş cidden, güzel konular açan birisiydi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Şu an Görkeemde kalıcı banlandı ama söyleyeyim ya üye olmadan takip edecek burayı ya da kesin bir hesap daha açacak.

Kesin ban diye bir şey söylemedi ben 1 hafta ban cezası aldı diye biliyorum...

Herkese beğeni atan Multi hesabını diyorsan o uçurulmuştur tabii.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Forumda herkes tarafından Jack Reacher olarak bilinen ama yakın zamanda nicki Görkeem olarak değişen arkadaş akşam uygunsuz mesajlar ve kural dışı hareketlerden bir hafta ceza almış. ( İnsanlık halidir sinirlenir yanlış yapar doğru yapar ceza alır ama. )

Bugün ortaya çıktı ki bu arkadaşın Phillip Plein diye bir nick ile multi üyelik açıp kendi mesajlarını beğeniyormuş :D

Ekli dosyayı görüntüle 108356
Ekli dosyayı görüntüle 108357

İnsan neden bu kadar düşer ve kendi mesajlarına beğeni atar anlayamadım gerçekten birde İÇERİK EKİBİNE neden sürekli Gülen kalp atar...

Ekli dosyayı görüntüle 108358

Yönetim ekibini buradan taktir ediyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 108361
onun olduğu belli değil ki bende Multi açıp senin mesajlarını beğensem Multi olmayacaksın ve ip değiştirmeyi de mi bilmiyor

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
onun olduğu belli değil ki bende Multi açıp senin mesajlarını beğensem Multi olmayacaksın ve ip değiştirmeyi de mi bilmiyor

Demek ki bilmiyor banlandığına göre :D ( Ne demek istediğini anlamadım ama. )

Nasıl onun olduğu belli değil. Gözleri var görmezler dedimi kızarsınız birde :D

O zaman Dora yalan söylüyor diyorsun =?

1594749001862.png

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
galiba içerik ekibindeki hanımlara hoş olmuş. Neyse iyi biriydi ondan böyle davranışlar beklemezdim...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,297
Söz konusu Görkem arkadaşımız, bahsi geçen hesabı yönetime ulaşması için açtığı ön görülmüştür. Bu ve bunun gibi hareketlerin yaşanmaması için bize ulaşmanız için açılan bir konu olduğunu hatırlıyorum. Orada şahsıma ait bir mail adresi mevcut, lütfen oradan direkt olarak bana ulaşırsanız sevinirim.

Hesabı açtıktan sonra biraz sanırım çocukluk etmiş ? kendi mesajlarını beğenme gibi. Onlarla ilgili arkadaşlarımız zaten işlem yapmışlar.

Son durum olarak, bahsi geçen hesabın yönetim ekibine ulaşması için açtığı hatta özel mesajında direkt olarak kendisini tanıttığını ve sonrasında bu hesabının banlanması gerektiğini belirtmiştir.

Saygılarımla.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hesabı açtıktan sonra biraz sanırım çocukluk etmiş ? kendi mesajlarını beğenme gibi. Onlarla ilgili arkadaşlarımız zaten işlem yapmışlar.

Konuda ana mesele aynen bu zaten o multi hesaptan kendi mesajlarını beğenmesi ve İçerik Ekiibinin mesajlarını beğenmesi. ( Yoksa İnsanların suç işleme özgürlüğü vardır Multi hesap açmanın cezası bellidir yaptırımı bellidir göze alır yapar )

Söz konusu Görkem arkadaşımız, bahsi geçen hesabı yönetime ulaşması için açtığı ön görülmüştür.

Bir ceza veya yaptırım aldıktan sonra yöneticilere ulaşunca ceza geri aldırılabiliyor mu =? ( Kaç aydır neredeyse haftada 1 kere ceza alan Jack Reis'in bu sefer Multi hesap açıp moderatörlere mesaj atmasıda ilginçmiş.
( Hesap açım tarihi Cuma saat 18:36'de En son beğeni attığı tarih Cumartesi saat 21:17'de )
Hesabın banlanma tarihi SALI 12:08 ) Kendi isteiği ile mesaj için atmış bile olsa hatta kendini tanıttığı bir hesabın 5 gün aktif tutulması normal mi =? Aklımda Deli sorular :D

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Forumda herkes tarafından Jack Reacher olarak bilinen ama yakın zamanda nicki Görkeem olarak değişen arkadaş akşam uygunsuz mesajlar ve kural dışı hareketlerden bir hafta ceza almış. ( İnsanlık halidir sinirlenir yanlış yapar doğru yapar ceza alır ama. )

Bugün ortaya çıktı ki bu arkadaşın Phillip Plein diye bir nick ile multi üyelik açıp kendi mesajlarını beğeniyormuş :D

Ekli dosyayı görüntüle 108356
Ekli dosyayı görüntüle 108357

İnsan neden bu kadar düşer ve kendi mesajlarına beğeni atar anlayamadım gerçekten birde İÇERİK EKİBİNE neden sürekli Gülen kalp atar...

Ekli dosyayı görüntüle 108358

Yönetim ekibini buradan taktir ediyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 108361
mesajların beğenilince puanmı geliyor?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yanlış anlamayın ama Görkeem genç birisi ve içerik ekibi kızlarla bazı konularda verdiği cevaplarla hele ki bu gülen kalp dolu emojileri atmasıyla amiyane tabirle yürüdüğü izlenimini bıraktı bende.
:D :D :D
Bir şey diyeceğim desem mi bilemedim.
Aynı fikirleri paylaşıyormuşuz diyeyim.

Aklıma geldi de.
Bugüne kadar bu forumda hiç kimseye bir tane bile beğeni atmadım. Atarsam bilin ki yürüyorumdur. :D

Hakikaten yürümek falan komik geldi ya. :D

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Yöneticilere ulaşmak için Cuma günü Görkeem tarafından hesap açılmıştır. Daha sonra gaza gelip kendine ait bir iki yorumu beğenmiştir.

Hesap multi hesap açmak için açılmamıştır.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Söz konusu Görkem arkadaşımız, bahsi geçen hesabı yönetime ulaşması için açtığı ön görülmüştür. Bu ve bunun gibi hareketlerin yaşanmaması için bize ulaşmanız için açılan bir konu olduğunu hatırlıyorum. Orada şahsıma ait bir mail adresi mevcut, lütfen oradan direkt olarak bana ulaşırsanız sevinirim.

Son durum olarak, bahsi geçen hesabın yönetim ekibine ulaşması için açtığı hatta özel mesajında direkt olarak kendisini tanıttığını ve sonrasında bu hesabının banlanması gerektiğini belirtmiştir.

Saygılarımla.

İlgili Konunun Linkini Paylaşırmısınız.
Sizinle Konuşmam Gereken Hususlar Var.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Yöneticilere ulaşmak için Cuma günü Görkeem tarafından hesap açılmıştır. Daha sonra gaza gelip kendine ait bir iki yorumu beğenmiştir.

Hesap multi hesap açmak için açılmamıştır.

Siz konuya nereden dahil oluyorsunuz =?

İkili özel Mesaj içeriklerini nerden biliyorsunuz...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,070
Seyyah abi Mesajın son kısmına göre Beğeniyi hakkettin. ?

Üst kısımlarda biraz kalp kırıklığı yaptın beğenmedim orayı. Şimdi ne emoji koysam diye kara kara düşünüyorum.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Seyyah abi Mesajın son kısmına göre Beğeniyi hakkettin. ?
Üst kısımlarda biraz kalp kırıklığı yaptın beğenmedim orayı. Şimdi ne emoji koysam diye kara kara düşünüyorum.
Eğer üst kısımdakileri yazmasaydım beğendiğin son kısımdakileri yazamazdım sevgili Zaur. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...