Forumda Banlanan Üyenin Multi hesap Açıp kendi mesajlarını beğenmesi...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Forumda herkes tarafından Jack Reacher olarak bilinen ama yakın zamanda nicki Görkeem olarak değişen arkadaş akşam uygunsuz mesajlar ve kural dışı hareketlerden bir hafta ceza almış. ( İnsanlık halidir sinirlenir yanlış yapar doğru yapar ceza alır ama. )

Bugün ortaya çıktı ki bu arkadaşın Phillip Plein diye bir nick ile multi üyelik açıp kendi mesajlarını beğeniyormuş :D

1594728009262.png

1594728028180.png

İnsan neden bu kadar düşer ve kendi mesajlarına beğeni atar anlayamadım gerçekten birde İÇERİK EKİBİNE neden sürekli Gülen kalp atar...

1594728117516.png

Yönetim ekibini buradan taktir ediyorum.

1594728355815.png

Son düzenleme:

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Hocam multi hesap açtığına dair aldığınız haberin kaynağı nedir ? (yanlış anlamayın merakımdan soruyorum)
Tamam özür dilerim ekli dosyayı görmemiştim :D :D Vay be

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Forumda herkes tarafından Jack Reacher olarak bilinen ama yakın zamanda nicki Görkeem olarak değişen arkadaş akşam uygunsuz mesajlar ve kural dışı hareketlerden bir hafta ceza almış. ( İnsanlık halidir sinirlenir yanlış yapar doğru yapar ceza alır ama. )

Bugün ortaya çıktı ki bu arkadaşın Phillip Plein diye bir nick ile multi üyelik açıp kendi mesajlarını beğeniyormuş :D

Ekli dosyayı görüntüle 108356
Ekli dosyayı görüntüle 108357

İnsan neden bu kadar düşer ve kendi mesajlarına beğeni atar anlayamadım gerçekten ama İÇERİK EKİBİNE neden sürekli Gülen kalp atar...

Ekli dosyayı görüntüle 108358

Yönetim ekibini buradan taktir ediyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 108361
Kişi kendi gibi bilir işi dememişler boşuna...

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Multi hesap açınca ana hesabı da banlanmıyor mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu dikkatlli okumanızı rica ederim.
Özür dilerim hocam sonradan gördüm :D

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Hocam multi hesap açtığına dair aldığınız haberin kaynağı nedir ? (yanlış anlamayın merakımdan soruyorum)
Tamam özür dilerim ekli dosyayı görmemiştim :D :D Vay be
Son ekran görüntüsüne ayrıntılı bakarsanız görürsünüz.

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Multi hesap açınca ana hesabı da banlanmıyor mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özür dilerim hocam sonradan gördüm :D
Köklü ve habire konu açan kuşlanıcıları yani değerli olanların ana hesaplarına bir şey olmuyor. Benim gibi yeni kullanıcıları ise anında banlarlar.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Tekrar kontrol eder misin? Beğeniler kuş oldu sanırım.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
1594729047298.png

Şu hesapta yüzde 99 birinin Multisi idi. Bugün son atarını giderini yapıp siz kovmadan ben istifa edeyim der gibi kendi isteği ile uzaklaşmış. ( Dün sabah üyelik açıp bugün öğlen beni forumdan uzaklaştırın demekte ilginç. )

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Ekli dosyayı görüntüle 108363

Şu hesapta yüzde 99 birinin Multisi idi. Bugün son atarını giderini yapıp siz kovmadan ben istifa edeyim der gibi kendi isteği ile uzaklaşmış. ( Dün sabah üyelik açıp bugün öğlen beni forumdan uzaklaştırın demekte ilginç. )
Olabilir. Hatta eski üyelerden birinin nerede olduğunu sormuştu. Ama multi olduğu tespit edilmedi.

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Ekli dosyayı görüntüle 108363

Biraz araştırdım o kullanıcıyı ve açtığı konuları uçuşan üyelerde görünce. Kendi isteği ile ayrılmasaydı gitmezdi bence. Hesabımı silin konusunun sonuna dora adlı moderatör ip çakışmadı yazmış yani multi olduğu tespit edilememiş.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Biraz araştırdım o kullanıcıyı ve açtığı konuları uçuşan iyelerde görünce. Kendi isteği ile ayrılmasaydı gitmezdi bence. Hesabımı silin konusunun sonuna dora adlı moderatör ip çakışmadı yazmış yani multi olduğu tespit edilememiş.
Aynen. Ama ya başka bir forumdan geldi ya da hayatında ilk kez bir foruma girdi. Konu ile alakasız yorumlar yapıyordu. Ve kaba bir üsluba sahipti.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
ip çakışmadı yazmış yani multi olduğu tespit edilememiş.

IP adresi temiz olabilir dün hesap açan birinin forumda 1-2 yıllık üyeleri tanıması yazdığı mesajlar söylediği söylemler aktif forum kullanıcısı olduğu belliydi.

Bir insan yeni girdiği forumda her önüne gelene atar gider yapar mı :D

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Reaksiyon puanı mı kasıyor ne yapıyor yeni katılıp reaksiyon puanı yüksek olanlarda da multi hesap olabilir.. :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Maalesef multihesap açan çok kişi var özellikle de trol grubundakiler.
Farklı hesaplardan yazılan mesajlar sanki aynı ağızdan çıkmış ve birbirinin devamı gibi.

Multihesap ve trol konusuna forumun ciddi bir şekilde el atması lazım.

Hadi Ceza almışındır 1 hafta yazamıyacan diye yakalanmaz umuduyla multi hesap açıp gene konularını fikirlerini belirtirsin. Mantık çerçevesinde kısmen bunu anlayabilirim. ( Ama kendi attığın mesajları beğenmek nedir :D ) İyi bali hiç yoktan ana hesabı onaylayıcı veya destekleyici övücü mesajlar yazıp iyice rezil etmemiş kendisini.

Jack Reacher ilk geldiğindede ben multi gözü ile bakıyordum başka bir sınırsız ban alan hesabın ama o konuyu kanıtlayamadık IP ler farklı denmişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...