Foruma yaş sınırı gelsin.

Gelsin mi?

• Evet.

Kullanılan: 38 73.1%
  • Hayır.

Kullanılan: 14 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    52

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Screenshot_20201023-151635.jpg

Yani senin gibi kişilerin gitmesi içinmi istiyorsun yaş sınırlamasını.

Tolga6bd6

Doçent
+13 bir yaş sınırı gelmesini talep ediyorum.

Genelde 11-12 yaşlarındaki daha erişkin olmayan çocuklar foruma gelerek millete boş yere saldırıp sinir ediyor, saçma konularla anasayfayı kirletiyorlar. Hep kendine sinir ettiriyorlar. Eğer moderatörlerde onaylar ise yaş sınırı gelmesini talep ediyorum.
Zaten akıl yaşta değil baştadır ,ayrıca burda yardım isteyen çok kişi var 12 13 14 yaşında buna bende dahilim,e ozaman forumdan yararlanamıyacaksa forum niye var saygısızlıkla değil sevgiyle yaklaşın ,genelleme yapma , kötü bişi yapıyorsada banlanır.

Zaten akıl yaşta değil baştadır ,ayrıca burda yardım isteyen çok kişi var 12 13 14 yaşında buna bende dahilim,e ozaman forumdan yararlanamıyacaksa forum niye var saygısızlıkla değil sevgiyle yaklaşın ,genelleme yapma , kötü bişi yapıyorsada banlanır.

Yani "macbook gta 5 kaldırır mı" konusu bile gördüm. Maleesef tüm 13 yaşlar sizin kadar bilgili değil :(

_ByYuSuF06_TR

Doçent
Cezalı
13 yaşındayım Lise 1 e gidiyorum Forumda kimseye hakaret yada yanlış mesajda bulınmadım Herhangi bir bilmediğim konuyada Mesaj yazmadım Yazdıklarımın Hepsi anladığım konulardır.Yaşımıda düzgünce profile yazdım:)

ΜΐЯЯo®

Profesör
Bencede. belki o yaştaki kişiler biseyler soracak bunu hiç düşünmeden hemen yasa bağlayan arkadaşlar var.

_ByYuSuF06_TR

Doçent
Cezalı
Andoid baba da 8.sınıf onunda yanlış mesajda bulunduğunu görmedim.Umut Çelik arkadaşımızda aynı şekide 9. sınıf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar