foruma üye olmak bu kadar mı zor olur

Bu konuyu okuyanlar

Jackson1

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
biri şunu açıklayabilir mi? hadi birini aynı ip diye red ettinizde kardeşim beş farklı hesap deneyerek anca kayıt olabildim. Sebep: Spam. denmiş gerekçe olarak. spamın kelime anlamına baktığımızda ben sanki zorla birşeyler yapıyorum siteye ters olan (hayır ne yapabilirimki daha üye olmamışım) aşağıdaki resme bakin
gerçekten iki saatte üye olamadım mekanın sahibi @Hakki-alkan.2 olmasa bişey diycem şimdi ama

Ekli dosyalar

• Ek Açıklama 2019-11-10 225526.jpg
    Ek Açıklama 2019-11-10 225526.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 255

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
biri şunu açıklayabilir mi? hadi birini aynı ip diye red ettinizde kardeşim beş farklı hesap deneyerek anca kayıt olabildim. Sebep: Spam. denmiş gerekçe olarak. spamın kelime anlamına baktığımızda ben sanki zorla birşeyler yapıyorum siteye ters olan (hayır ne yapabilirimki daha üye olmamışım) aşağıdaki resme bakin
gerçekten iki saatte üye olamadım mekanın sahibi @Hakki-alkan.2 olmasa bişey diycem şimdi ama
Multi üyelik yasaktır. Neden 2. hesap açmaya çalıştınız?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
1. Sini açmadınız ise 2. Yi 1. Sayardık diüer hesap görünmezdi siz hesap açıp giremediniz galiba

Jackson1

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Multi üyelik yasaktır. Neden 2. hesap açmaya çalıştınız?
keyfimizden değil herhalde önceki hesabımla ilgili hiç bir şey hatırlamıyorum, hesabın varlığından bile şüphem var. valla bir soru sorum dedim soğuttunuz. ben bazı e postalarımı kapatıyorum dolayısıyla yeni hesaplar açıyorum. hem iki tane açmışım çokmu

Jackson1

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
ifşaya bak hahahhaha. kesin varya seninde iki tane hesabın yoksa ben bişey bilmiyorum

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
keyfimizden değil herhalde önceki hesabımla ilgili hiç bir şey hatırlamıyorum, hesabın varlığından bile şüphem var. valla bir soru sorum dedim soğuttunuz. ben bazı e postalarımı kapatıyorum dolayısıyla yeni hesaplar açıyorum. hem iki tane açmışım çokmu
Bizler bunu nerden bilelim ki ? Bu özel bir durum olduğu için bizimle iletişime geçip belirtseydiniz bu aksilik yaşanmazdı.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
ifşaya bak hahahhaha. kesin varya seninde iki tane hesabın yoksa ben bişey bilmiyorum
Technopat Sosyal de olsaydınız şu anda IP adresiniz banlı olurdu! Burada bizim kibar davrandığımızdan dolayı bu iyiliğimizi istismar etmeyin.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Forumda bayağı uzun bir süre multi üyeliklerden ve spam yapan kişilerden sorun çektik o yüzden üye denetlemelerimiz biraz katı. Önceden açmış olduğunuz hesabı unutmuş olabilirsiniz lakin bunu biz bilemeyiz ve kurallar çerçevesinde gerekli işlemi uygularız.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Adam 1 saat içerisinde 5 tane hesap açmış üye olmak bu kadar mı zor diye çemkiriyor. :D 1 saatte 5 üyelik açabilmişsin işte demek ki gayet kolay.

UmutUmutlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 bizimle iletişime geçip belirtseydiniz bu aksilik yaşanmazdı diyen sayın süper moderatör adayına,
2 beş tane hesap açmış üye olmak bu kadar mı zor diye çemkiriyor diyen onursal biri olduğuna inandığım üyeye,
3 herkes anlasın diye Türkçe yazdık diyen kişiye hitaben ben de anlamayanlar için tekrar türkçe açıklama yapacağım.
1 pardon ama siz banlayınca nasıl yönetici ile iletişime geçecektim
2 o resimdeki hesap adları sadece kaydı daha yapılmadan reddedilenleri ifade ediyor yani o kadar sayıda üyeliğim yok
3 önceki e-posta adresimi kapattığımdan dolayı şifre sıfırlama için eski hesabı kullanamayacaktım. (bundan doğalıda yok zaten)
ayrıca technopatla kafayı bozmuş beyefendiye de orda ne yaşatmışlar acaba

sebebini üstü kapalı belirtmeden çat diye hesabı yasaklamakta ne. uzun süre forumda bundan çektik diye yani çok yazık gerçekten yetkiler ne için kullanılıyor. kurallar çerçevesinde gerekli işlemi uygularız demişsiniz eyvallah ben de dikkat eden birisiyim zaten ama sizdende forumun yöneticisi olarak güzel bir üslup bekliyoruz. biraz adil olun! bu hesabı da banlamamanız dileğiyle...

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
bizimle iletişime geçip belirtseydiniz bu aksilik yaşanmazdı diyen sayın süper moderatör adayına,
Bu ben oluyorum :)

1 pardon ama siz banlayınca nasıl yönetici ile iletişime geçecektim
Dostum mail denilen bir olay var adminin mailine sorununu belirtebilirsin illa üye olmana gerek yok.

o resimdeki hesap adları sadece kaydı daha yapılmadan reddedilenleri ifade ediyor yani o kadar sayıda üyeliğim yok
Olamaz zaten o kadar üyeliğin, olmaması için yasaklanıyorsun zaten. Allah ne verdiyse diyip her reddedildiğinde hesap açıp şansımı bunda deneyeyim demişsin resmen. Bir kere reddedildiysen bir sebebi vardır değil mi? Yanlışlık olduğunu düşünüyorduysan hatanın giderilmesi için 5 kere farklı hesap açmayı denemek yerine iletişime geçebilirdin.
önceki e-posta adresimi kapattığımdan dolayı şifre sıfırlama için eski hesabı kullanamayacaktım.
Bunu belirtmek için başka mail adresinden de mail atabilirdiniz.

Farkındaysan yardımcı olmaya çalışıyoruz dostum biraz fazla agresif gibisin :)