Foruma kullanıcı engelleme butonu

Bu konuyu okuyanlar

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Öncelikle merhabalar, forumda olmayan ancak olması gerektiğine inandığım bu özellikten bahsetmek istiyorum bunu getirmek yada getirebilmek ne kadar kolay bilmiyorum ancak; İsteyen istediği kullanıcının kendi mesajından alıntı almasını yada direk olarak o kullanıcının açtığı konu ve yazdığı yorumları görmek istememesinin(varlığının) sağlandığı bir ortam oluşmalı diye düşünüyorum. Ek olarak basetmeye çalıştığım buton yok saydan farklı bir buton.Yok say butonuyla kullanıcı içerikleri sınırlandırılıyor ancak kullanıcı varlığı devam ediyorum. Sosyal medyada olduğu gibi tamamen görmeme durumu sağlanamaz mı

Son düzenleme:

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
E o zaman siz de daha açıklayıcı olun allah allah
Örneğin sizi şuanda Yok Sayıp herhangi bir konuya girdiğimde ( sizin yorum yaptığınız konuyu varsayalım) Sizin mesajını "Kısıtlanmıştır" şeklinde görsemde sizin o konuda varlığınızı görüyorum.Benim bahsettiğim sistem Sosyal medya gibi platformlarda da olan tamamen ignorelamak. Ha forum tabanlı sitelerde bu mümkün olmadığı için (yorum akışında bozukluğa sebep olmamak için) Yok Say olarak düşünülmüştür ve daha ötesine gidilemezse bunu forum yetkilisi bilgilendirebilir.Bende öğrenmiş olurum.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Eğer ki burası bir sosyal medya platformu olsaydı belki istediğiniz olabilirdi ama burası bir forum üzülerek söylemek durumundayım ki benimle her konuda karşılaşacaksınız ??

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Eğer ki burası bir sosyal medya platformu olsaydı belki istediğiniz olabilirdi ama burası bir forum üzülerek söylemek durumundayım ki benimle her konuda karşılaşacaksınız ??
Örneğin/Varsayın dediğimi unutmayın :) Şayet forum konularında yapıcı ve bilgilendirici yorum yapanlara karşı saygım sonsuzdur.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
O dediğiniz şey hiçbir forumda mümkün değildir. O kişiyi yoksay özelliğine basarsanız onun mesajı alıntılandığında, engellenen içerik diye gözükecektir.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Dediğinizi çok iyi anladım. Zamanında ben de böyle bir konu açmıştım. Tabi bana hemen "Yok say", "Göz ardı et" gibi butonları önerdiler. Yani, hazır cevaplarla geldiler. Ceza aldıktan sonra nasıl yazamıyorsak, engellediğimiz kullanıcılar da konumuza yazmasın. Teknik bir konuda yardım edecekse özelden yazsın. Attığı ifadeleri dahi görmek istemiyorum. Özellikle şu @Timurid

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Dediğinizi çok iyi anladım. Zamanında ben de böyle bir konu açmıştım. Tabi bana hemen "Yok say", "Göz ardı et" gibi butonları önerdiler. Yani, hazır cevaplarla geldiler. Ceza aldıktan sonra nasıl yazamıyorsak, engellediğimiz kullanıcılar da konumuza yazmasın. Teknik bir konuda yardım edecekse özelden yazsın. Attığı ifadeleri dahi görmek istemiyorum. Özellikle şu @Timurid
Bahsettiğiniz çok sevdiğim bir üyedir aranızda ne oldu bilmiyorum ama umarım en kısa sürede halledersiniz

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Eklenti forum performansına, güvenliğine olumsuz bir durum yaratıyor mu test etmek, incelemek lazım.

@Developer

Dip not: Şimdiye kadar kimseyi yok saymadım, kimseden rahatsız olmadım. Nitekim forumun bu yönde genel bir talebi var gibi.

Timurid

Profesör
Reaksiyon puanı
835
Bahsettiğiniz çok sevdiğim bir üyedir aranızda ne oldu bilmiyorum ama umarım en kısa sürede halledersiniz
Galiba mesajına gülücük attım o yüzden benim duvarıma gülücük atma artık yazmış kendisi daha salı günü gelen üyeye hangi ara gülücük attım bilmiyorum o yüzden egolu olma daha yeni geldin ne bu ego dedim sonra arkadaş konuyu yanlış yerlere çekti bende daha uğraşmadım.

Timurid

Profesör
Reaksiyon puanı
835
Demek ki insanlar gülme mesajı atsan bile sana düşman oluyor ne günlere geldik!

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Galiba mesajına gülücük attım o yüzden benim duvarıma gülücük atma artık yazmış kendisi daha salı günü gelen üyeye hangi ara gülücük attım bilmiyorum o yüzden egolu olma daha yeni geldin ne bu ego dedim sonra arkadaş konuyu yanlış yerlere çekti bende daha uğraşmadım.
İyi yapmışsın

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Cidden şu arkadaşa inanıyor musunuz? Bana egolu dedi, niye? Çünkü lafı yoktu. Egolu diyip, "foruma yeni geldin!" gibi bir cümle kuruyorsun. Boş boş gülücük atıyorsun, gram komik olmayan mesajlara bile. Milletle dalga geçiyorsun? Üstüne üstlük mesajlarını silmişsin. "Konuyu yanlış yere çektiğim" falan da yok. Dediğim gibi, attığın ifadelerle dahi kanser ediyorsun.

Edit: Egolu olduğumu kanıtla, kanıtlamazsan da kimsenin boş algılarıyla uğraşacak fazla vaktimin olmadığını hatırlatmak isterim ;)

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Cidden şu arkadaşa inanıyor musunuz? Bana egolu dedi, niye? Çünkü lafı yoktu. Egolu diyip, "foruma yeni geldin!" gibi bir cümle kuruyorsun. Boş boş gülücük atıyorsun, gram komik olmayan mesajlara bile. Milletle dalga geçiyorsun? Üstüne üstlük mesajlarını silmişsin. "Konuyu yanlış yere çektiğim" falan da yok. Dediğim gibi, attığın ifadelerle dahi kanser ediyorsun.
Çok rahatsız olduysan yoksay butonuna bas! bildirim almazsın

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Yok say butonu var, oradan kişileri engelleyebilirsin. :) Bu da yok saydıklarımın listesi (bazılarını gizledim).

Ekran Görüntüsü (210).png