Forum Üyemizin Cinsiyeti Ne?

Cinsiyetiniz Nedir?

• Bay

• Bayan

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Oooo kendimden çok sana şaşırdım hiç kız gibi konuşmamışsın tabi bende bakmadım? Kendimi konuşmalarımla ele vermiyorum sanıyodum sen bizi aşmışsın?Eyvallah ?
Ben erkek Fatma gibi bir şeyim ondan dolayı pek anormal değil benim böyle yazıyor olmam (hatta gerçek hayatta olsan anlayamazsın bile, arkadaşlarımın ensesine vurup kaçma potansiyeli var ve yapıyorum da bunu, çok fazla kufrederim, birçok kendine erkek diyenden önce kavgalara dahil olduğun icin mevzu adamı diye lakap takmisti bir ara arkadaşlarım, anlayacağın bogazima doğrultulan bir bıçak kafayı da etkiledi :) ).

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893
Oooo kendimden çok sana şaşırdım hiç kız gibi konuşmamışsın tabi bende bakmadım? Kendimi konuşmalarımla ele vermiyorum sanıyodum sen bizi aşmışsın?Eyvallah ?
Ben pp'den dolayı erkek sanıyordum aynı zamanda lolde mesela kız karakter kulladnığım için ve bazen pp'yi de öyle yaptığım için bu sefer de herkes beni öyle sanıyor. :D ama@toprak_kokusu 'nu anlamamak imkansız.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ben erkek Fatma gibi bir şeyim ondan dolayı pek anormal değil benim böyle yazıyor olmam (hatta gerçek hayatta olsan anlayamazsın bile, arkadaşlarımın ensesine vurup kaçma potansiyeli var ve yapıyorum da bunu, çok fazla kufrederim, birçok kendine erkek diyenden önce kavgalara dahil olduğun icin mevzu adamı diye lakap takmisti bir ara arkadaşlarım, anlayacağın bogazima doğrultulan bir bıçak kafayı da etkiledi :) ).

Anladım? Doğumgünlerimizde yakın 3 gün fark var ben sadece kovalar normal olmuyor sanıyodum da sıkıntı Şubatta doğanlarda sanırım yani normal olmuyor derken farklı manasında? Neyse en yaşlı benim genede kaptırmıyorum bu pozisyonu online oyun oynayınca küçüklerin arasında kaynayıp gidiyom bende.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Teslanın kayıp sevgilisi :D hahaha

Aslında varya bir garip geliyor Teknoloji ve kız? Güzel gelişme varya.
Bize de garip gelen şeyler çok da konuyu açmaya hacet yok. Dediğim gibi hakkımdaki düşüncelere değil aklımdaki düşüncelere bakarım. Size gelenler gelsin.
Garib ya da değil. tesla nin kayip sevgilisi nedir?
kayıp balık nemo yu tercih ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben pp'den dolayı erkek sanıyordum aynı zamanda lolde mesela kız karakter kulladnığım için ve bazen pp'yi de öyle yaptığım için bu sefer de herkes beni öyle sanıyor. :D ama@toprak_kokusu 'nu anlamamak imkansız.
Konu burdan nasıl bana geldi birden yaa
pp den mi anlamamak imkansız konuşma tarzımdan mi?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893
Bize de garip gelen şeyler çok da konuyu açmaya hacet yok. Dediğim gibi hakkımdaki düşüncelere değil aklımdaki düşüncelere bakarım. Size gelenler gelsin.
Garib ya da değil. tesla nin kayip sevgilisi nedir?
kayıp balık nemo yu tercih ederim.

Konu burdan nasıl bana geldi birden yaa
pp den mi anlamamak imkansız konuşma tarzımdan mi?
Konuşma tarzından ama neden insanlar beni hep kız sanıyor onu da anlamış değilim başka forum vb yerlerde de ama özellikle de lolde. :d kendi tanıdığım insanlar bile ama net üzerinden konuşunca.(anonim olarak) :D hatta siz de sanmıştınız galiba ya da başkasımıydı? :d

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Abi bıçak mıçak hayrola. Çokta kafaya takma kimsenin mevzusu senin kafanı yakmasın aman dikkat.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Konuşma tarzından ama neden insanlar beni hep kız sanıyor onu da anlamış değilim başka forum vb yerlerde de ama özellikle de lolde. :d kendi tanıdığım insanlar bile ama net üzerinden konuşunca.(anonim olarak) :D hatta siz de sanmıştınız galiba ya da başkasımıydı? :d
konusma tarzimdan kaynaklanıyorsa demek ki sizde de Bi gariplik var ki herkes kız sanıyor.???? Hatırlamıyorum ben belki sormuş olabilirim size.
Bundan sonra konuşma tarzımı değiştiriyorum. Nasıl konuşacağım ki Bi ipucu verin nerden anlıyorsunuz?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893
ki sizde de Bi gariplik var ki herkes kız sanıyor.???
Hayır aslında eskiden kullandığım pp ve karakterin yanında lol gibi bir oyunda etrafta hakaret tufanı olurken hiç konuşmamamdan kaynaklanıyordur. :D ama pp'nin olayı büyük ve herkesi de o yüzden insan karıştırıyor. :D

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Abi bıçak mıçak hayrola. Çokta kafaya takma kimsenin mevzusu senin kafanı yakmasın aman dikkat.
Yok anlayatim, ilkokulda sınıfta bırakılmış büyükler haraç kesiyordu ve bende neyime güvenmişsem artistlik yapmıştım para vermeyip, ... (kufrettim akılda gelince) çocuk da boynuma bıçağı doğrultup beni duvara yatırdı ve ben ona tokat atınca (yine olsa yine yaparım hatta sokakta görsem canlı bırakmam onu herhalde, sonrasındaki 1-2 yıl bütün gecelerimde aynı anı yaşadım durdum) çocuk da bıçakla boynumu kesti, izi artık yok fakat halen daha boynumun ellenmesinden haz etmem hatta ortaokulda bundan dolayı bir arkadaşımla çok kötü kavga etmiştim ve çocuğun adı kızdan dayak yiyen olarak çıkmıştı okula benim dengesizliğim yüzünden.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Hayır aslında eskiden kullandığım pp ve karakterin yanında lol gibi bir oyunda etrafta hakaret tufanı olurken hiç konuşmamamdan kaynaklanıyordur. :D ama pp'nin olayı büyük ve herkesi de o yüzden insan karıştırıyor. :D
Hakaret tufanı Point Blank oyunundada dönüyor. Velet elinden oynamak olmuyor oyunu.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Anketteki 5 kişiyi sayacak var mı. Ender rastlanan durumlardan ya hani ???
Abi Aslında 5 kişiyide konuşma tarzından erkek olarak sayabiliriz. :D Sıkıntı yok o konuda. Yeterki bir-birimize hakaret etmeyelim.

Şimdiyse herkes beni alkışlasın böyle güzel yoruma göre. Beğeni yağmurunda boğun yorumumu :D

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893
Çünkü adı özgür çapkındı sanırım. :D

Çapkın değil çapkan olacaktı o. :D galiba.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893
ÇÜŞ!!! @Şimdi yedim seni bu doğru mu?
şimdi yedim seninin erkek olduğunu garantiledim şuan çünkü etikette yazıyor.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
ÇÜŞ!!! @Şimdi yedim seni bu doğru mu?
şimdi yedim seninin erkek olduğunu garantiledim şuan çünkü etikette yazıyor.
Nerede yazıyor, ben göremedim.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893
Nerede yazıyor, ben göremedim.
Aslında yazmıyor konu ile alaksız link paylaştım @Şimdi yedim seni nvıdıa övmüş diye sonra linç yiyecem diye düşünüp sanki konu ile alakalıymış gibi gözükmesi için öyle yazdım. :D:D:D

Tek delil isminin özgür olması.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Aslında yazmıyor konu ile alaksız link paylaştım @Şimdi yedim seni nvıdıa övmüş diye sonra linç yiyecem diye düşünüp sanki konu ile alakalıymış gibi gözükmesi için öyle yazdım. :D:D:D

Tek delil isminin özgür olması.
O zamanlar en fazla rx580 var 590 yoktu galiba ryzen desen ismi yeni çıkmıştı yada 1'inci nesil mi ne çıkmıştı bende 1060 6gb OC vardı 580'i geçiyordu o zamanlar öyleydi hani hala öyle tabi de rekabet de AMD önde onun için AMD öneriyorum.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
İntel vs AMD’yi buralara da taşıdınız ya, masallah.

konuyu değiştirirsem en çok kime şaşırdınız?
(Örneğin kesin kızdır dedim erkek çıktı veya erkek dedim kız çıktı gibi) (ilk başlarda birisini görmüştüm Nick aklıma gelmiyor, yazması şirin görünmeye çalışıp itici olan kızlara benziyor diye kızdır diyordum birisine erkek çıktı)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Konu çamur a bağlıyor

Ya benim kafam karıştı sen,ben,dilara kaya,didem diye bir arkadaş vardı galiba diğer 2 kişi kim geriye doğru okudum muhabbetten bir şey anlamadım? okurbaba erkeksin demi ya ?
Sen derken ?