Forum Üyemizin Cinsiyeti Ne?

Cinsiyetiniz Nedir?

• Bay

• Bayan

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Dedim ya bu devirde kimse kimseye güvenemeyecek maalesef. Yani aramızda iyi niyetli olup o işlere bakmayan insanlar vardır mutlaka da kimse kimsenin kalbini bilip güvenemiyor. şahsen ben güvenmek de istemem. bu forumda güvendiğim bir tek kişi vardır. O da diğerlerine ortalamayla üst segment ?
Kusura bakmayın arkadaşlar ??
Mantıklı, aynı zamanda bazı insanlar iyi gibi görünüyor ama kötü birisi ya da tam tersi de oluyor.

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,944
Ben 1 kere kendi hakkımla, bir kere de admin yardımıyka değiştirdim ismimi.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
İş küfre dayanıyor fakat bu tarz akılsızlara en güzel cevap.

ahlaksizlik degil de komik gozuyle bak. fikra gibi bazen millet. insanlari cok ciddiye almamak gerek. kirilsalar bile umrunda olmamali. aci gercek goze giren parmak etkisi yapar dogasinda var bu. duygularin kolesi olmus insanlardan uzak durup buz gibi bir mantik insani olmak da tavsiye edilir. ben en sukun halimde bile karsidakini gerip rahatsizlik veren biri olarak tanimlanip gurur duyuyorum. o yuzden adim zikredilirse ters tepki verebiliyorum bu baslikta oldugu gibi. sevdiklerime istisna gecerim, torpil yaparim o yuzden. sigigit demeyi ozlemedim de degil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tanimadiginiz insanlari geyiginize davet etmeden once dusunun cunku frekanslar farkli oluyor. son olarak, zaur konussun sabaha kadar dinleyelim. bu da kendi fikrim. herkese sevgiler kelebekler, simsicak aksamlar, sevgi dolu geceler diliyorum.

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,088
Ben de memnunum Elhamdülillah. Allah ne verdiyse. :)
İkili cinsiyyetli doğulanlarda vardır. Hastalığın adı yanlış bilmiyorumsa HermoFrodite

Çocuğun annesi ve babası karar veriyor bu kız mı olmalı yoksa erkek. Sonrasında Çocuk ameliyyat masasına uzatıyorlar.
Olabiliyor ileriki yıllarda erkek olsun diye karar verdikleri çocuk kız görünüşünde gelişiyor.

Çok garip valla. Buda bir bilgi olsun kullanıcılar arasında.

alsousolo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
su bay bayan mevzusuna girmek istiyorum. bay ve bayan seslenme sozcugu mesela bayan fusun bay ahmet diyebilirsiniz sıkıntı yok.
amma ve lakin bizim ulkemizde' kadın o kadın ' diye cıgırtılmasının sebebi evlilik bekarlık veya işte bekaret olayıdır. bizler yani genel olarak halkımız kadını kaba bulur (olabilir bulabiliriz) nedeni de hem yasca buyuk hem evlenmis ya da bekar olmayan anlamına geldigi icin kaba bulundugundan kadın yerine bayan denir yumusatarak. kadın denmesinden utanıyorsunuz ! kadın kelimesinin yumusatılmasına gerek yok . erkek kadar normal bir kelime diyenler var ki onlar da haklı. (bu nedenle bayan degil kadın diye üsteliyorlar) yani bence abartmaya gerek yok. ben kız arkadaslarıma kadın demiyorum valla ne o oyle yaslıymısız gibi. bayan da demiyorum. cinsiyet iceren kelimeleri kullanmak istemiyorum. ayseyse ayse muratsa murat abiğğğğ

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Kafam karıştı şimdi, erkek misin kız mı?
Sorunuza Cevap veremedim kusura bakmayın. konu kapandı ama sorunuz cevapsız kalmasın istedim.
yok ben yürüme çıkma vs olunca ondan biraz geri çekilmek istedim o yüzden. Bu görüşte olan insanlarla aynı ortamda bulunmak bana can sıkıcı geliyor. Gerçekten hiç sevmediğim konulardan birisi. Kimseye birsey isnad etmiyorum, Yanlış Anlaşılma Olmasin. Aklımdaki şüpheler yüzünden öyle söyledim. @VECTORRR da zaten %100 eminmiş.
Konuşma tarzimdan da belli oluyor sanırım ?????

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
su bay bayan mevzusuna girmek istiyorum. bay ve bayan seslenme sozcugu mesela bayan fusun bay ahmet diyebilirsiniz sıkıntı yok.
amma ve lakin bizim ulkemizde' kadın o kadın ' diye cıgırtılmasının sebebi evlilik bekarlık veya işte bekaret olayıdır. bizler yani genel olarak halkımız kadını kaba bulur (olabilir bulabiliriz) nedeni de hem yasca buyuk hem evlenmis ya da bekar olmayan anlamına geldigi icin kaba bulundugundan kadın yerine bayan denir yumusatarak. kadın denmesinden utanıyorsunuz ! kadın kelimesinin yumusatılmasına gerek yok . erkek kadar normal bir kelime diyenler var ki onlar da haklı. (bu nedenle bayan degil kadın diye üsteliyorlar) yani bence abartmaya gerek yok. ben kız arkadaslarıma kadın demiyorum valla ne o oyle yaslıymısız gibi. bayan da demiyorum. cinsiyet iceren kelimeleri kullanmak istemiyorum. ayseyse ayse muratsa murat abiğğğğ
O muhabbeti çıkaranlar zaten (bence) zihinsel sıkıntıya sahip.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,088
Mesela bizde Otobüste bir boş yer olunca bayanın biri ayaküste görünce herkes Xanım gəlin əyləşin diye hitap ediliyor.
Yani Hanım kelimesini Sizin Bayan kelimesi gibi görebilirsiniz.
Bizde Kimse Bayan Kız yada kadın gel boş yerde otur diye seslenmez kimseye

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
XX kadın, XY erkek kromozomu. Anladım. :)
Bahsetmiş olduğum şey klinefelter sendromlu erkeklerin cinsiyet kromozomlarıdır. Dişinin ayrılmama sonucu oluşan 22+xx kromozom yapısına sahip yumurtasıyla erkeğin normal sperminin (22+y) birleşmesi sonucu oluşan zigottan gelişir bu kişiler. Doğal olarak genotipleri 44+xxy dir.