Forum Üyeleri Telefon Konusunda Hangi Teknoloji Markasına En Fazla Güveniyor?

Hangi telefon markası daha güvenilir?

• Apple / ABD

• Xiaomi / Çin

• Huawei / Çin

• Realme / Çin

• Samsung / Güney Kore

• Oppo / Çin

• Nokia / Finlandiya

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

na_rda

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere şu anda çok fazla telefon markası var. Herkes telefon üretiyor vesaire, ben de sizden hangi markaya en çok güvendiğinizi merak ettim. Anketi cevaplayabilir, düşüncelerinizi de konu altına bırakabilirsiniz. :)

Son düzenleme:

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Apple daha güvenilir tabi ama bence parasını asla hak etmiyor. Samsung ondan sonra.

na_rda

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Çin dışında her yere güveniyorum ben de :)

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Ben hiç birine güvenmiyorum. Bu yüzden kullandığım telefon olan Xiaomi'ye oyumu verdim.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Apple ve Xiaomi Apple sağlam bir marka şimdi tepki alıcak bu yorum ama başka bir model yaratmıyor apple şimdi 11 pro max 12 ye geçti resmen arka tasarım olarak

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Xiaomi'ye güvenirim. Kimseler almazken alıp deneyeyim demiştim markayı. Gerçekten 4 yılda kullandığım 2 telefonu da fazlasıyla memnun etti beni. Değişiklik olsun deyip Realme'ye geçtim bakalım nolcak.

Reaksiyon puanı
8,012
Güvenlik konusunda Apple rakipsiz bir firma. Samsung da ondan sonra geliyor. Çin markalarına nasıl güveniyorlar anlamıyorum. Oneplus'da bile sıkıntı çıktı millet Xiaomi Oppo güveniyor.

Reaksiyon puanı
646
xiomi telefon kullanıyorum memnunum iphon a bir böbrek vereceğime xiomi 8 light aldım memnunum

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Apple ve Samsung gibi şirketler yılda reklam bütçesine 100 milyonlar ayırırken siz bu şirketlere mi güveniyorsunuz? :D

Reaksiyon puanı
6,381
Güvenlik konusunda Oneplus derdim ama bir kaç ay önceki o bilgi açığını görünce artık sadece Apple güvenilir deliyor bana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 serisi evet pahalı fakat mevcut piyasada Xr , SE gibi cihazlar gayet uygun fiyatta rakiplerine kıyasla.
Ya Allah aşkına insanlara Apple'ın F/P telefon ürettiğini anlatmaya çalışmayın anlamayacaklar. Adı çıkmış 9'a inme 8'e. Eskiden biraz daha pahalı diye hala böbrek diyen insanlara anlatmaya çalışmayın, kendinizi yorarsınız sadece.

Reaksiyon puanı
646
12 serisi evet pahalı fakat mevcut piyasada Xr , SE gibi cihazlar gayet uygun fiyatta rakiplerine kıyasla.
xr ve se iphone olsada daha ucuz ama şu kafada değilim 'aman apple olsun amerikan malı olsun sonra ne olursa olsun' bu yüzden çıktı evet ama almadım almamda amerikan malı olduğu için değil hepsinin hemen hemen aynı işlevleri yok efendime söyliyim işlemcisi artmış 1 mb internet azalmış falan diyorlar ama ben bu telefonu kullanırken o 'farkları' farkedecek miyim hayır güç gösterisi işte yok işte iphone 10 şöyle böyle ya banane şöyleyse böyleyse banane teknik özelliklerinden kullanırken bir işime yaramayacaksa banane

Reaksiyon puanı
8,012
xr ve se iphone olsada daha ucuz ama şu kafada değilim 'aman apple olsun amerikan malı olsun sonra ne olursa olsun' bu yüzden çıktı evet ama almadım almamda amerikan malı olduğu için değil hepsinin hemen hemen aynı işlevleri yok efendime söyliyim işlemcisi artmış 1 mb internet azalmış falan diyorlar ama ben bu telefonu kullanırken o 'farkları' farkedecek miyim hayır güç gösterisi işte yok işte iphone 10 şöyle böyle ya banane şöyleyse böyleyse banane teknik özelliklerinden kullanırken bir işime yaramayacaksa banane
Hocam ciddi misiniz? Xr da SE’de kullandığınız cihazdan kat kat iyi ve evet farkları hissediyorsunuz.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere şu anda çok fazla telefon markası var. Herkes telefon üretiyor vesaire, ben de sizden hangi markaya en çok güvendiğinizi merak ettim. Anketi cevaplayabilir, düşüncelerinizi de konu altına bırakabilirsiniz. :)
1. Apple
2. Realme
3. Xiaomi
4. Samsung

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Apple a güveniyorum ama ülkemizdeki korkunç fiyatlardan dolayı almam zor.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Nokia elbette.

xGuardian1903x

Asistan
Reaksiyon puanı
146
konu açsam hangi telefon diye forumun %70 i realme 7 pro der :D

Reaksiyon puanı
646
Hocam ciddi misiniz? Xr da SE’de kullandığınız cihazdan kat kat iyi ve evet farkları hissediyorsunuz.
değilim ama apple almam farkı ne kadar iyi olsada apple gibi açgözlü bir şirketin ürünlerinden almam nedeni basit istemiyorum xiomi 8 light bana yeterli geliyor yani ne farkı var havada mı uçuyor yine telefon yine alo diyorsun yine oyun yükleyebiliyorsun