forum.shiftdeleteplus.net sdn forumu yeniden geliştireceğim..

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Merhaba ilk öncelikle bu fikir şöyle aklıma geldi:aynı altyapıyı kullanan bir siteyi gördüm ama 10 kat daha hızlı flaş gibi ve arayüzü çok hoş bu olaydan aklıma geldi ve domain için bir arkadaşla görüşüyorum reklamlar hafif olucak yane fazla kaynak tüketemeyecek(gif reklamları yok) reklam gelirlerinin %3 ü bana kalanı ise Hakkı Alkana gidecek XenForo lisansı ve Domain benden proje 3 yıl içinde biter peki bence siz bunu soruyorsunuz "ne farkı var" bir arkadaşımın sunucu odası var test ettik sunucular gayet hızlı ve Ddos saldırılarıma karşı Cloudfale lisansı devreye girecek artık gif mb sınırı 10mb olacak arayüzü çok hoş olacak sunucular hızlı olduğu için site baya hızlı olacak yepyeni bir arayüz olacak her ay steam 50 tl çekilişi ve g play 50 tl çekilişi olacak ve public chat olacak ve kayıt işlemi sırasında eğer @Gmail ise doğrulama kodu gönderecek e postanıza eğer değilse möderatörler onaylayacak eğer türkiye dışında bir ip ise @Gmail bile olsa modlar onaylayacak ve public chat olacak burada olan hesabınızı oraya aktarabilirsiniz sorularını varsa sorun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...