Forum Oyunları

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Forum Oyunları bölümündeki tüm saçma konular kapatılmıştı ortak bir karar sonrası. AliA askere gidince yine sallamaya başladılar bu disiplini. Forum Oyunları adı altında saçma salak oyunlara (!) neden izin veriyorsunuz? Ben şahsen bunları görmek istemiyorum. Yeni Mesajlar butonuna tıkladığımda teknoloji haberlerini filan görmek istiyorum, saçma sapan oyunları (!) değil.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bölüm modu online olunca gereksiz yasaklasan oyunları kitleyecektir..:)

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Sende herşeyden şikayetçisin kardeşim.

Resmen Forum Oyunları bölümünü kapatma yoluna gidiyorsun.

Sürekli bir şeylerden şikayet ederek ve senin fikrine katılan kişileride arkana alarak dikkati üstüne çekmeye çalışıyorsun.

Forum Oyunlarından sen rahatsız oluyorsun, diğeri Din kültürü ve Ahlak bilgisi bölümünden rahatsız oluyor, kimisi başka şeylerden.

Ama saçma sapan video ve konu paylaşıldığında altına imzanı atıyorsun. Biraz esnek olun ya, sürekli kapris kapris nereye kadar...

Valla yetkim olsa seni burdan şutlardım, direk olarakta ortada sürekli sorun varmış görüntüsüde yokolurdu.

Unutma burası geniş bir ortam. Sen rahatsız oluyorsun diye iyi valla o bölüm kapatılsın o zaman.

Herkes görmek istediğini senin gibi dile getirse sen buraya bile uğramak istemezsin.

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Herkes görmek istediğini senin gibi dile getirse sen buraya bile uğramak istemezsin.
Buna katılıyorum. Benimde görmek istemediklerim var ama bu forumda sadece ben yokum. Ben istemem başkası ister ne olacak şimdi.O yüzden uyumlu olmak lazım.Topluluk kuralları vardır.Bireysellik söz konusu bile olamaz.

ersin

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Forum Oyunları bölümündeki tüm saçma konular kapatılmıştı ortak bir karar sonrası. AliA askere gidince yine sallamaya başladılar bu disiplini. Forum Oyunları adı altında saçma salak oyunlara (!) neden izin veriyorsunuz? Ben şahsen bunları görmek istemiyorum. Yeni Mesajlar butonuna tıkladığımda teknoloji haberlerini filan görmek istiyorum, saçma sapan oyunları (!) değil.

http://forum.shiftdelete.net/sdne-o...tesisi-ve-canlandirilmasi-10.html#post1293669

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Üstelik yeni mesajlara bende bakıyorum ama diğer bölüm konuları daha çok yoğunlukta.

Zaten ana sayfaya da yansımıyor.

Ortada rahatsızlık verici bir durum göremiyorum ben.

Forum oyunları huzursuzluk yaratmaktan daha iyi bence... Saçma da olsa...

Not: Mod.lar ne kadar çözüm bulsalarda burada bazıların hala işine gelmiyor. Bu nedenle bu konu kilit yemeli bence.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
emir verir gibi yorum yazmaya kimsenin hakkı yok. mantıklı şeyler isterseniz gerçekleşir bunu da nazik bir dille getirirseniz memnun olurum. sürekli konuşmalarınız hakkında uyarmak zorunda bırakmayın beni lütfen.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Ben ortada olmayan bir şeyi mi istedim? Yönetimin aldığı ve uyguladığı bir kararın tekrar bozulduğunu dile getirdim.

@Krazky, bu forumun üyesiysem şikayet etme hakkım da var. Ki şikayet ettiğim konu zaten yönetimin aldığı bir kararın bozulması konusu. Çok çalış, yönetici ol ve beni şutla. İçinde kalmasın.

@ersin, mesele görmek veya görmemek değil. Forum Hakkında bölümü altında açtım bu konuyu. Yönetimin aldığı bir kararın uygulanmamaya başlandığını gördüm ve ilettim bunu.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Forum oyunlarını sevmiyenlerdenim bende elimde olsa kaldırırım zaten. Bi zamanlar bende adminlik yapıyordum ve forum oyunu yoktu. Bizzat kendim kaldırmıştım. O derece sinir oluyorum. Bi kaç kere oynamaya yeltensemde sevemedim.

Alia varken belli bi karar alınmıştı Jea 'ın dediği gibi. O karar alındıysa neden uygulanmıyor ?

Uygulanmalı. Evet bu forumda tek biz yokuz ama bizde bu forumun üyeleriyiz. Tam orta yolu bulunmuşken neden kural uygulanmıyor.?

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Uygulandı ve kapatıldı. He geç kalındı orası ayrı. Demekki yeni modlar gerekiyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...