"Forum Oyunları" bölümünü kapatın.

Bu konuyu okuyanlar

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Günün herhangi bi' saati "Yeni Mesajlar" butonuna tıkladığınızda listelenen konuların %70'inin başlığı forum oyunları. "Hani teknoloji sitesiydik biz." diyecek oldum bi' kaç kez ama maksadımı aşmak istemedim. Bence dünyanın en gereksiz, en anlamsız, en tırt olayıdır sözde forum oyunları. Bu durum her fırsatta dalga geçilen "Repleri esirgemeyin" formatlı forumlarla da birebir örtüşüyor. Gençlerimiz enerjilerini daha yararlı meselelere harcamalı. Acilen kaldırın sonra da beni arayın. :clover:

ibrahim77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
%100 katılıyorum. forumun çoğunu forum oyunları kaplıyor...

eF.E

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Hele şu son günlerde yeni mesajlar butonuna basınca gelen 25 konunun 20'si nerdeyse forum oyunları..Kalksın demiyorum ama ya başlıklarda gözükmese ya da mesaj atma sınırı falan konsa olabilir belki..

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ben hiç basmazdım o butona siz deyince bastım ilk sayfada tek bi tane bile forum oyunları yoktu.

Gençlerimiz daha faydalı şeyler yapsın deyince katılıyorum. Kitap okumalıyız bilinçli olmalıyız ama oyun bölümünü de kapatmak olmaz. Kapatırsan ordakiler başka yerlere kayar.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Valla öyle oyunlar var ki aralarında ben bir keresinde inada bindirdim 1 saat aralıksız basket attım rekoru kırdık tamamdır diyince bir tane arkadaş rekoru altüst etti...

Yani dediğiniz gibi boşa zaman geçiriyor..KAtılıyorum bu fikre..Haa rekorum kırılmamış olsaydı kaldırıllmasın derdim belkii:D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Zorhak arkadaşların bahsettiği senin bahsettiğin oyunlardan değil sanırım :)

Arkadaşlar durumu abartmayın. Oranın kapatılmasının bence hiç gereği yok. Madem karşınıza çıkıyor devamlı, demek ki talep var.

Forum kategorilerimizde her çeşit bölüm bulunuyor ve sizin de istediğiniz bölümler olan teknoloji bölümleri foruma girdiğinizde en üst sıradalar... Dilediğiniz kategoride gezinti yapmak en makulu değil mi?..

Ve bana da biraz abartı geldi söylediğiniz, ekran görüntüsü verirsen çok iyi olur çünkü bu zamana kadar hiç 20 25 mesajlık forum oyunları başlığı görmedim yeni mesajlara tıkladığımda..

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
oyunlar kalkmasın ama o bahsettiğin msjlar atılmasın bence..

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
peki o zaman şöyle bir şey yapabilir forum geliştiricileri. herkesin kullanıcı panelinde bir yer olur oradan sedece istediği bölümleri seçer kullanıcı ve yeni mesajlara tıklayınca sadece seçtiği bölümlerin yeni mesajları gelir ekrana...

bence yapılabilir. çok zor değil...

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Bencede kalksın anket yapılsa daha iyi olurmuş

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Nerede çıkıyor bu oyun mesajları, ben hiç göremedim de.

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ben hiç basmazdım o butona siz deyince bastım ilk sayfada tek bi tane bile forum oyunları yoktu.

Gençlerimiz daha faydalı şeyler yapsın deyince katılıyorum. Kitap okumalıyız bilinçli olmalıyız ama oyun bölümünü de kapatmak olmaz. Kapatırsan ordakiler başka yerlere kayar.

Hiç tarzım değil ama ZUAH HA HA HA :icon_:

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
o bölümü kapatmak da bir çözüm ancak son başlıklarda göstertmemek bence daha iyi bir çözüm olabilit.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
hele bi tanesine sinir oluyorum (En son kim mesaj yazacak) yorumsuz

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
20 - 25 derken ? :D... Neyse bu sanırım işin cilası... Ben öyle bir görüntüyle bugüne kadar hiç karşılaşmadım... Öneriniz hakkında nacizane görüşüm ise;

Forum Oyunları bölümü sayesinde site epey bir profesör kazandı... Herkes rütbe atmak yarışı içine girdi ve bu bağlamda forum oyunları çokça karşımıza çıkar oldu... Bu bölümün tüm alt başlıklarına belirli bir mesaj sınırı getirilmeli... Rahatsızlık bu şekilde az da olsa giderilebilir...