Yardım Forum Kurmak Zormu?

Bu konuyu okuyanlar

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Yani bir hosting, domain satın alıp içerisinede ücretsiz bir forum yazılımı yüklemek hiç zor ve büyük sermaye gerektiren bir iş değil. Mesele forumun içini doldurmak düzen tutturmak bence.
Hımm anladım diğer arkadaşların görüşlerinide almak istiyorum.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Bilgisayar üzerinden host yaparak deneme yapabilirsin. Xenforo için değişik yöntemler var fakat bunu burada anlatamıyorum. :)

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Mesela benim MyBB forumum var daha az yapım aşamasında. MyBB ye temalar kurarsanız xenforo gibi bile olur css biliyorsanız

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Mesela biraz da olsa benziyor xenforoya ama daha edit vs vs kaldı onlarıda yaparsan xenforo gibi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MyBB ye tema kurdum mesela admin panelden.

Son düzenleme:

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Beyler yardımlarınız için teşekkür ederim bu konularla ilgili araştırma yapacağım.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Forum kurması kolay, paran varsa hiç sıkıntı yaşamazsın. Bazı eklentilerin fiyatı, lisans fiyatının yarısı neredeyse. Tabii, Türkiye fiyatlandırması böyle. Keşke bölgesel fiyatlandırma yapsalar.

Forumu kurdun, eklentilerin falan da tam diyelim. Üye toplamak, içerik üretmek, aktifliği sağlaman elzemdir; bunları yapamazsan kısa sürede batarsın. ?

YouTube kanalı açman lazım, forum kitlesini büyütmek için. Bir üye olarak açmanı tavsiye etmiyorum, hele ki 2021 yılında 4 büyük forum varken kim senin forumuna, neden üye olsun?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Forum kurması kolay, paran varsa hiç sıkıntı yaşamazsın. Bazı eklentilerin fiyatı, lisans fiyatının yarısı neredeyse. Tabii, Türkiye fiyatlandırması böyle. Keşke bölgesel fiyatlandırma yapsalar.

Forumu kurdun, eklentilerin falan da tam diyelim. Üye toplamak, içerik üretmek, aktifliği sağlaman elzemdir; bunları yapamazsan kısa sürede batarsın. ?

YouTube kanalı açman lazım, forum kitlesini büyütmek için. Bir üye olarak açmanı tavsiye etmiyorum, hele ki 2021 yılında 4 büyük forum varken kim senin forumuna, neden üye olsun?
YouTube kanalı falan açarım orası sıkıntı olmaz.