Forum Karma karışık

Bu konuyu okuyanlar

ck-xe

Dekan
Karışıklıktan bahsetseydin, yönetimin işini kolaylaştırırdın en azından. Karmaşık deyip kaçmak olmamış :p

Rambo_FT

Doçent
Forum karışık değil. Tüm forum sistemlerinin bir temeli vardır ve birbirlerine benzerler. ShiftDelete yıllardır böyle.

ByTameral

Öğrenci
Daha kaç tane mesaj yazmışsınız ki bildirim bekliyorsunuz? Ayrıca temayı beğenmediyseniz sayfanın alt tarafından değişebilirsiniz.
mesaj sayısına bakma bu konuyu açtım ama bazı kişiler cevap vermiş ama bildirim yok gelmedi rastgele gezerken gördüm mesajları
Forum karışık değil. Tüm forum sistemlerinin bir temeli vardır ve birbirlerine benzerler. ShiftDelete yıllardır böyle.
haklısın furkan abi bu konuda ama hakikaten bazı forum siteleri daha anlaşılır

friendly

Rektör
Bildirimlerin gelmemesi sorunu malesef var ve bu sorun her dile getirildiğinde forum yönetimi, sorunun kendilerinde olmadığını ve VBultein ile alakalı olduğunu ifade edip kestirip atılıyor durum.

Ama çözülmesi gereken bir sorun.

Buğra Y.

Profesör
mesaj sayısına bakma bu konuyu açtım ama bazı kişiler cevap vermiş ama bildirim yok gelmedi rastgele gezerken gördüm mesajları
Konuya gelen mesajların bildirim vermemesi konusunda haklısın. Telefondan giriyorsan Jiraiya06'nın dediği gibi Tapatalk kullanabilirsiniz. Orada bildirim geliyor.

ohranus

Öğrenci
bi alıntı yapıldığında yukarda bildirim geliyo ama konu açınca gelmiyo ve bu gerçekten büyük bi sorun bence

technomind

Profesör
Emektar
Neresi Karışık Mesela ? Sen karışık forum görmemişsin :) Yıllardan beri forumlardayım. Şuan için en kolay aradığını bulacağım forumlar arasındadır burası.

SDN Son Haberler

Son mesajlar