Forum hakkındaki düşüncelerim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Monterey

Asistan
Öncelikle merhaba. Eleştiri yapmadan önce şunu söyleyeyim, forumu 3-4 aydır üyelik olmadan takip ediyordum. Tatile gelince bir hesap açayım dedim. 2 ay öncesine kadar forumda düzgünce konular ve düzgün kullanıcılar vardı. Forumla asla bir alıp veremediğim yok, yapıcı eleştiri yapıyorum. 2 ay sonra ilk kez girdim ve saçma sapan konuların, iki kelimeyi bir arada ve düzgünce yazamayan kullanıcıların geldiğini gördüm. Yazım kurallarına uyulmuyor ve anlamsız cümleler kuruluyor. Acil para lazım, 50 tl gönderin diye konular açılıyor. Bence forumun amacı, kullanıcı ne yaparsa yapsın olmamalı. Bu yöntemle disiplin isteyen kullanıcıların gideceğini düşünüyorum. Üye olan kullanıcıyı ne yaparsa yapsın diye salmak yerine, yazım kuralları konusunda olmasa bile, üslup ve düzgün konu açılması bakımından sıkı tutmak gerektiğini düşünüyorum. Bu söylediklerim benim görüşlerim.
84DA8626-7728-4797-9884-BC965774EED3.png

The Judge

𐰀𐱃𐱅𐰃𐰞𐰀
Yönetici
Moderatör
Her ne kadar üyeler denetime tabii tutulsa da bazen böyle gereksiz veya troll konuları açanlar denk gelebiliyor.
Bu tür konuları veya forum kurallarına aykırı olduğunu düşündüğünüz herhangi bir şeyi raporlayabilirsiniz.
Rapor sistemine düşen konuları en hızlı biçimde çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz.

The Judge

𐰀𐱃𐱅𐰃𐰞𐰀
Yönetici
Moderatör
8 -) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır.
Forum kurallarını tekrar okumanız da fayda var..

Monterey

Asistan
Kullanmasak niye öğretiliyor? Siz daha okul çağının başlangıcında olduğunuz için anlamıyor olabilirsiniz.

DKN NZY

Rektör
Buradaki disiplinsizlik değil forum üyelerinin forumu evi gibi görmesi buradakileri üyeleri dostları arkadaşları gibi görmesi, rahatca takılması için fazla sıkıştırma yapılmıyor. yoksa her hata yapana uyarı yazılırsa yol bulunmaz
Öyle ama arkadaş burayı sınav sanıyor herhalde biz burada kafamıza göre takılıyoruz urallar olsaydı İnanın şu anki üyelerin yarısı bile aktif değildi Neden Çünkü sıkıcı olurdu

Monterey

Asistan
Forum kurallarını tekrar okumanız da fayda var..

Hiç uygulanmadığını siz de biliyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle ama arkadaş burayı sınav sanıyor herhalde biz burada kafamıza göre takılıyoruz urallar olsaydı İnanın şu anki üyelerin yarısı bile aktif değildi Neden Çünkü sıkıcı olurdu
Kullanmasak niye öğretiliyor? Siz daha okul çağının başlangıcında olduğunuz için anlamıyor olabilirsiniz.

Hiç uygulanmadığını siz de biliyorsunuz.
Emin misin bugün gangster gang den iki uyarı aldım swkkwkwkwk

Son mesajlar