Forum Chat Ekranı...(Anket)

SDN Forumun Ana Sayfasında Chat(Çet) Ekranı Olsun mu?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Meraklı abi'yi de banlamak zorunda kalacaz galiba :D

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
bencede olmasın ama eğer olacaksada sedece belirli bir mesaj sayısına ulaşmış kişiler sadece buralara giriş yapabilsin...

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
üstad sen 1000 in üstündesin tabi hemen ben bana göre 700 ün üstündekiler yazabilsin :D:D

olsa güzel olur ama forumu kasar bea

Herkes kendini düşünüyor en yapalım dünya böyle :D

Boşver be abi zaten olacağı yok ...

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
yusufsan21, aklına bir fikir gelmiş, anket açmışsın buraya kadar çok güzel. Lakin cıvıtmasaydın çok daha güzel olabilirdi. Ankete koymuş olduğun (hayır diyenler banlanır) seçeneğiyle kendini komik duruma düşürmek bir yana yaptığın işin ne kadar ciddiyetsiz olduğunu gösteriyor. İlerki mesajlarında forumu satın alıp beni atmaktan bahsetmişsin.

Unutma, insanlar kıyafetleriyle karşılanır, düşünceleri ile uğurlanır. Kaale alınmak istiyorsan biraz ciddi olmalısın.

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
yusufsan21, aklına bir fikir gelmiş, anket açmışsın buraya kadar çok güzel. Lakin cıvıtmasaydın çok daha güzel olabilirdi. Ankete koymuş olduğun (hayır diyenler banlanır) seçeneğiyle kendini komik duruma düşürmek bir yana yaptığın işin ne kadar ciddiyetsiz olduğunu gösteriyor. İlerki mesajlarında forumu satın alıp beni atmaktan bahsetmişsin.

Unutma, insanlar kıyafetleriyle karşılanır, düşünceleri ile uğurlanır. Kaale alınmak istiyorsan biraz ciddi olmalısın.

Sana hiçbir cevap vermeyecem. Tamamen şaka yapmıştım.

Teşekkür ederim...