Burak Özgen

Profesör
Fortnite‘a ilk olarak Market Arabaları geldi, ardından Golf Arabaları (AGA), ve şimdi de dört tekerlekli, ATV benzeri bir araç geliyor: QuadCrasher!
5bc1a397ae298b616b6a6d4e.jpg
Oyunun güvenilir Haber ekranına göre QuadCrasher yapıları parçalayabilecek oyuncuların biraz hava almalarını sağlayacak. Yeni araç golf arabası gibi şarj sistemi kullanacak ve bu sefer değişik bir özellikten faydalanacak.
Fortnite’ı yerle bir edecek yeni araç: QuadCrasher
Fortnite‘ın yeni kar küreme aracı görünümlü ATV’si oyuncuların yapılarını başlarına yıkarak, battle royale haritasını daha az güvenli bir yer haline getirecek. Yine de bu çelik cepheli ölüm makinesi için bir önlem alınacaktır.
“Yapıları parçalamak veya biraz hava almak için boost’u şarj edin!”
QuadCrasher‘ın özellikle de yok edebileceği yapı tipleri açısından nasıl dengelendiğini görmek ilginç olacak. Herkesin sıkıcı gökdelenleri üzerinde avlanmaya çalıştığı oyunda bu canavarın gelişi eğlenceli bir eklenti sunacağa benziyor. En azından değişken fırtına merkezlerine rağmen uzun süre yapı içinde saklanmayı seven oyuncular için kabus olabilir.
Şimdilik yeni araç hakkında söylenebilecek çok fazla şey yok. Muhtemelen en fazla iki oyuncuyu alabilecek gibi gözüküyor. Epic Games yakın zamanda yeni güncellemeyle ilgili açıklamayı yapacaktır. Fortnite geçtiğimiz günlerde v6.02 yamasını yayınladı ve aracın önümüzdeki haftanın güncellemesiyle gelmesi olası.Kaynak: psoyun.com
 
Üst