Fortnite'a süper bir karakter geliyor.

Bu konuyu okuyanlar

GökayBAYRAK

Asistan
Reaksiyon puanı
125
FORTNİTE 2. BÖLÜM: 5. SEZON'DA MASTER CHİEF AVA KATILIYOR
11.12.2020
Uzay akımı portalından, Sıfır Noktası'na.

The Game Awards'ta açıklandığı üzere gerçeklikler arasından ava katılacak sonraki kişi ünlü Spartan, Master Chief. Covenant'ın avcısı ve Kutsal Halkalar'ın yıkıcısı olarak, Ada'daki avlar ve Döngü'nün oluşturduğu tehdit ile onun gibi başa çıkabilecek pek az kişi var.
KARAKTERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN LİNK'E TIKLAYARAK DEVAM EDEBİLİRSİNİZ: >>>>>>>>>>

Son düzenleyen moderatör:

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Reis bir şeymi geçiyon linke tıkladım bir an prn açılcak sandım bi baktım BEK-Yalan Dünya şarkısıymış böyle şeylerle insanları trolleme bu arada bize ne fortniteye yeni oyuncu geliyorsa

GökayBAYRAK

Asistan
Reaksiyon puanı
125
Reis bir şeymi geçiyon linke tıkladım bir an prn açılcak sandım bi baktım BEK-Yalan Dünya şarkısıymış böyle şeylerle insanları trolleme bu arada bize ne fortniteye yeni oyuncu geliyorsa
knnn durr yanlış link :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde o linkin direk bu videoya atması lazımdı ama neyse.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Bir daha kısaltma kullanırsanız uyarı vermek zorunda kalacağım bilginiz olsun. Çekirge 2. sıçradı..

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,631
Bildiğimiz yemek programı olan mı :D