Öneri Fortnite Pass Hediyesine Istediği Zaman Pass Üyeliği Veriyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Merhaba, bu sezon tüm seviyeyi fulledim ancak savaş biletini almadığım için bilet içeriğine ve v-papellere ulaşamıyorum.
Pass almak hedefiyle oyuna para yatırmayı düşünen arkadaşlar, kod alarak veya beni arkadaş ekleyerek hediye olarak bana gönderirlerse eğer,
Ben de aynı şekilde kazandığım papeller ile istediği zaman bilet gönderebilirim. O arkadaşın bir kaybı olmayacak, bana yardım etmiş olacak.

"O arkadaşın ne gibi avantajı olacak?" diye sorarsanız, 200 papellik istediği herhangi bir şey daha yanında gönderebilirim. Böylelikle iki taraf da mutlu olur.
Düşünen ve görüşmek isteyen arkadaşlar özelden yazabilir, sonuna kadar da güvenebilirsiniz.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
7. Kazanç ve menfaat amaçlı kısaltılmış link, referans içerikli linkler yine aynı şekilde forum üyelerinden para, oyun, oyun içi item, Uygulama vb şeyleri istemek yasaktır. Yönetimin izin vermiş olduğu genel kullanımda olan ininal,Tosla, Turknet vb hariç tutulmaktadır.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Merhaba, bu tarz alışverişler için şeffaf davranmaya çalışıyoruz. Daha önce ki dönem içerisinde bulunan moderatör bir arkadaş bunun gibi bir kaç konu ile alakalı olarak dolandırma girişimine girdiğini hatırlıyorum. Onun içindir ki bu ve bunun gibi konular hakkında şeffaf davranmaya çalışıyoruz.

Konuyu zaten silmedik, bu alışveriş tamamen foruma mâl etmeden halledilmesi için özel mesaj yolu ile isteyen arkadaşlar size geri dönüş sağlayacaklardır.

Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...