Formula 1 Pilotuna Korkunç Tuzak!

Bu konuyu okuyanlar

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
İngiliz Formula 1 Dünya Şampiyonu Jenson Button’un (30), Brezilya’da otomatik silahlı 6 soyguncunun saldırısından son anda kurtuldu.

jenson-button.jpg

Jenson’un silahlı soygun girişiminden polis memuru şoförünün uyanıklığı sayesinde kurtulduğu belirtildi Sao Paulo kentinde düzenlenen ‘Brazilya Grand Prix’si sıralama turları öncesindeki son antrenman turlarının ardından babası John Button, menejeri Richard Goddard ve fizyo Mike Collier ile birlikte pistten ayrılan Jenson Button’un kurşun geçirmez Mercedes marka otomobili, otomatik silahlı 6 kişi tarafından durduruldu.

KAÇARKEN 5 OTOMOBİLE ÇARPTI

Otomatik silahlı saldırganların soygun girişimde bulunacaklarının farkına varan polis memuru şöför, gaza basarak olay yerinden hızla uzaklaşmaya çalıştı.Bu sırada park halinde bulunan 5 araca çarptı.

“ŞOFÖRÜM BİR KAHRAMAN”

Lüks oteline gitmek için yola çıkan ve normalde aracını kendi kullanan Jenson,“Şoförüm 5 arabaya çarptı. Oldukça korkunç bir durumdu” dedi.

Trafiğin oldukça yoğun olduğu saatlerde bir gecekondu mahallesinin yanından ağır ağır ilerlediklerini ifade eden Jenson, “Gecekondu mahallesinden geçerken bir köpeğin bize doğru geldiğini gördüm.Oldukça sevimli bir köpekti.Ancak hemen sonra elinde otomatik silah olan bir adam gördüm. Aracın etrafını sardılar. Silahlarını bize doğrulttular. Bu sırada şoförüm durumun farkına vardı. O bir kahraman. Silahlı adamların kimi tuzağa düşürmek istediklerini anlayamadım” diye anlattı.

Jenson, olay sırasında iç çamaşırı mankeni Japon kız arkadaşı Jessica Michibata’nın araçta bulunmamasının büyük bir şans olduğunu vurgulayarak,“Jessica otomobilde olsaydı eminim dehşete düşerdi”dedi.

Kaynak

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
artık bu korkuyla,koruma ordusuyla dolaşır.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
İyi yırtmış...:)

Demnesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Severim Jenson u favori pilotlarımdan biridir, iyi yırtmış paçayı :D