Donanım Format sorunu!

Szayel

Profesör
Yeni bazı ürünlerde geriye geçiş olmuyor. Örneğin asusun mini pc'lerinde.

Yinede format usblerinden kaynaklı olduğunu düşünüyorsan; rufus ile csm, uefi, gibi ayarları da tek tek deneyin bence yakalarsınız birinde.

SirSinner

Asistan
bendede bu sorun oluşmuştu fazla üzerine gitten 4-5 defa yeniden kurdum sonra harddiskten olduk bir bilgisayarcıya git temiz win 7 kurulumu yapsın

Canberk61ts

Asistan
Yeni bazı ürünlerde geriye geçiş olmuyor. Örneğin asusun mini pc'lerinde.

Yinede format usblerinden kaynaklı olduğunu düşünüyorsan; rufus ile csm, uefi, gibi ayarları da tek tek deneyin bence yakalarsınız birinde.
Aynen öyle deneyeceğim
Ve masaüstü kullanıyorum bu arada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bendede bu sorun oluşmuştu fazla üzerine gitten 4-5 defa yeniden kurdum sonra harddiskten olduk bir bilgisayarcıya git temiz win 7 kurulumu yapsın
Hocam korkuttunuz 😱

SirSinner

Asistan
Aynen öyle deneyeceğim

Hocam korkuttunuz 😱
aga keşke benide uyarsaydılar 500 gb laptop harddiski yalan oldu tamir ediliyormu bunlar

Aynen öyle deneyeceğim

Hocam korkuttunuz 😱
aga keşke benide uyarsaydılar 500 gb laptop harddiski yalan oldu tamir ediliyormu bunlar

Yandere

Profesör
Yasaklı
Bence kendi format atabiliyorsa bilgisayarcıya attırmasın çünkü crack kuruyorlar ve o crackten virüs geçebilir ayrıca içinden parça çalabilirler(!) :D

Canberk61ts

Asistan

Zor tamir edilir bence.Sifir alırsın daha iyi olur.

Bence kendi format atabiliyorsa bilgisayarcıya attırmasın çünkü crack kuruyorlar ve o crackten virüs geçebilir ayrıca içinden parça çalabilirler(!) :D
İste bunu duyduğuma(daha doğrusu gördüğüme 😅) sevindim sağol hocam.
5 kere format atmisligim olmuştur(en az)

SirSinner

Asistan
parça çalındığını farketmezse zaten bilgisayar kullanmasın arkadaş bu kadar söyledikten sonra harddiskten olmaktan iyidir benim başıma geldi bence kendin yapamıyorsan git ver bilgisayarcıya iyice kontrol et ama çalmasınlar parça

Son mesajlar