Format Sonrası Kablosuz Ağ Gözükmüyor

Bu konuyu okuyanlar

Cenkkaramann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55
Temiz bir format attım. Atarken kablosuz ağı sormadı. Bende bilgisayar açılınca yaparım dedim fakat hiçbir yerde kablosuz ağa bağlan diye bir yer yok. Kısacası aygıt yöneticisinde v.s hiçbir yerde yok. Nasıl hallolunur?

Ekli dosyalar

• 1E320C16-49C8-4088-A854-54672B704336.jpeg
    1E320C16-49C8-4088-A854-54672B704336.jpeg
    63.7 KB · Görüntüleme: 152

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Wi-fi adaptörü için gerekli olan driverı indirdikten sonra sorunun çözülecektir.
Başka bir cihazdan laptop modelini yazarak driverlarını arat ve WLAN-Wi-Fi driverını indir.

USB bellek ya da telefonunla bu driverı laptobuna at ve driver kurulumunu gerçekleştir.
Kablolu bağlantı kurarak da driverları kurabilirsin.
Sorun çözülecektir.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Geçen gün aynısını yaşadım bilgisayarım özelliklerine gir sol üstte aygıt yöneticisi (ismi farklı olabilir) oraya gir bilinmeyen aygıtlar kısmı var oraya tıkla oradaki bilinmeyen aygıtlara sağ tık özellikler ve donanım kimliklerine bas en üsttekini kopyala farklı bir bilgisayardan yada usb ile telefonu bağlayıp internet paylaş. Sonra onu Google yapıştırıp driveri indir sorunun çözülür.

Cenkkaramann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55
Geçen gün aynısını yaşadım bilgisayarım özelliklerine gir sol üstte aygıt yöneticisi (ismi farklı olabilir) oraya gir bilinmeyen aygıtlar kısmı var oraya tıkla oradaki bilinmeyen aygıtlara sağ tık özellikler ve donanım kimliklerine bas en üsttekini kopyala farklı bir bilgisayardan yada usb ile telefonu bağlayıp internet paylaş. Sonra onu Google yapıştırıp driveri indir sorunun çözülür.
Hocam bilinmeyen aygıtta donanım kimliği ile ilgili birşey yok maalesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wi-fi adaptörü için gerekli olan driverı indirdikten sonra sorunun çözülecektir.
Başka bir cihazdan laptop modelini yazarak driverlarını arat ve WLAN-Wi-Fi driverını indir.

USB bellek ya da telefonunla bu driverı laptobuna at ve driver kurulumunu gerçekleştir.
Kablolu bağlantı kurarak da driverları kurabilirsin.
Sorun çözülecektir.
Yapıyorum hocam inşallah olur.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,951
Neden inatla dediği mi yapmadınız?