Format Sonrası Bilgisayarımın oyun performansı düştü ACİL!! Yardım edin

Bu konuyu okuyanlar

Berkann

Öğrenci
Format atmadan önce oynadıgım oyunda hiç sıkıntı yaşamıyordum . Format sonrası oynadıgım oyunda en fazla 10fps yi görebiliyorum . Bunun nedeni ne ?

Berkann

Öğrenci
Evet Yükledim Driverları ve Oyun bileşenlerine kadar hepsini yükledim hatta yanlış olup olmadıklarını 2 kez kontrol ettim

Dentist23

Doçent
Çok yüksek ihtimal entegre ekran kartı devreye giriyordur. Amd ekran kartınız değil de işlemci üstünden çalışıyordur oyunlarınız.

gokhan999

Doçent
Ben overclok için msi afterburner kullanıyordum biraz overclok yapıp bazı ayarları karıştırdıktan sonra 10 fps düştüğünü gördüm. Sildim yeniden başlattım 65 fps çıktı geri.

Dentist23

Doçent
Kendi bilgisayarım üstünden anlatacağım umarım aynı şekildir sizde de. Win 7 kullanıyorum ekran kartım da sizinki gibi AMD. masaüstünde sağ tıklayıp "değiştirilebilir grafikleri yapılandır" seçeneğine tıklıyorum. Açılan ekranda oyun listesi var. Hangi oyunda düşük fps alıyorsanız yanındaki seçeneği yüksek performans olarak değiştirin. Bu dediklerim sizde mevcut değil ise kendi bilgisayarınızdaki Catalisy Control Center a girip dediğim ayarları bulmanız lazım. Format çözüm olmayacaktır. İşlemcinizi buraya yazabilir misiniz entegre ekran kartınız var mı anlamış oluruz.

Berkann

Öğrenci
dentist heralde senin pc laptop bende öyle bir şey yok ama laptopumda öyle birşey görmüştüm

Berkann

Öğrenci
Başşka bir ekran kartım yok masaüstü bilgisayar bu laptop değil format attıktan sonra böyle oldu

SDN Son Haberler

Son mesajlar