Yardım Format Sıkıntıları Ve Chrome Belası

Bu konuyu okuyanlar

pixeller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar ben göktuğ 12 yaşındayım 1 gün sonra köye gitcem 1 haftadır pcmle uraşıyorum
Köye hazırlık orada bir şey olursa format atamayacağım o kadar fazla yaptımki artık bıktım bu işten
Televizyonuma tabletime telefonumada attım gerçi virüs olayı yok ama bilmiyorum her seferinde google chrome yükelenmiyor
2 saat kaldı diyo bende tekrar format atmak zorunda kalıyorum internetimde iyi bu günde güncelleştirme sorun çıkardı
Biliyorum yazdıklarım ard arda anlamsız ama nasıl anlatacağimı bilmiyorum kafam çok karışık kız kardeşim de üzülüyor artik bilgsayarına at şu formatıda
Ben slime rancher oynayayım diyor arkadaşlar zaman kısıtlı google chrome en basit şey bile sıkınti çıkarîyo alti üstü internet tarayıcısı 2 saat 50 dakkika kaldi ne demek
Bekliyorum resetleniyor ýukleniyo yarıda kalıyo resetleniyo her seferinde 13 ms pingim falan var niye oluyor böyle lütfen ya yetiştiremessem
Sürekli sorun çıkartıyor diyer kişilerde niye olmuyo niye bunun internette cözümü yok özür dilerim çok anlamsız geliyo ama artık tüm sorunlarımı anlattım
Google chrome ýüklensin artık garip gelebilir ama diğer bir sıkıntı bilgisayara bir şey olunca tüm aletlerimi de formatlıyorum modemden modeme virüs ten dolayı
Gerçi ben ne ara bilgisayarıma virüs girdi ki belkide ben uyduruyorumdur neyse lütfen biri söylesin üst üste format atmaktan sıfırlamaktan
Disk bozulacak bakın piskoloğa gittim matematik sorusu cözdürüp gönderdi neyse google chrome neden yükelnmiyo

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Reaksiyon puanı
1,818
Dediklerinizi tam anlamadım anladığım kadarıyla bilgisayara format atıyorsunuz ancak chrome yüklenirken 2.30 saat sonra tamamlanıcak diyor ?
başka bir tarayıcı yükleyin ?
sorunu tam anlamadığım için sadece bunu önerebilirim

pixeller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Dediklerinizi tam anlamadım anladığım kadarıyla bilgisayara format atıyorsunuz ancak chrome yüklenirken 2.30 saat sonra tamamlanıcak diyor ?
başka bir tarayıcı yükleyin ?
sorunu tam anlamadığım için sadece bunu önerebilirim
Chrome zor yükleniyor 2 saat kaldı falan diyor bekliyorum minik minik yüklenirken
Tekrar baştan başliyor

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Reaksiyon puanı
1,818

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,555
Bence Chrome'un kurulumu için 2 saat beklemek yerine format atmak daha zahmetli bir iş. Neden sabırsızlık yapıp beklemiyorsunuz?